Kondicionieru uzstadišana ventspils.

Meistars Jurijs


veicu kondicionieru, aukstumiekārtu, aukstumkameru, saldējamo iekārtu montāžas darbus, apkopes... un remonta darbus. palīdzība iekārtu izvēlē. projektēšanas darbi. pievilcīgas cenas.

SIA "KONDVENT"


kondicionieru montāža, remonts un apkalpošana! nedārgi un kvalitatīvi! atradīsim labāko... risinājumu tieši jums: cena – kvalitāte! kompetenti un rūpīgi veiksim jebkādas sarežģītības montāžu! kvalitatīva apkope – kondicioniera uzticama darba garantija!... bojātās iekārtas demontāža! ventilācijas sistēmas laicīgi veikta apkope ietaupa naudu par remontu! bojātās iekārtas problēmu atklāšana un remonts! visus darbus veicam atbildīgi, kvalitatīvi un laikā! desmit gadu pieredze šajā jomā dod iespēju sniegt šos pakalpojumus!
Kondicionieru remonts, Kondicionieru uzpilde, Kondicionieru uzstādīšana

SIA DegoX


veicam visu veidu būvniecības darbus. pamatu betonēšana, mūrēšana, jumtu konstrukcijas,...

SIA "ARVINT"


ventspils. profesionāla elektromotāža jebkura grūtības līmeņa: mājas, dzīvokļos, birojos... un noliktavas. garantēta kvalitāte un tehniska uzraudzība.

SIA "EKR" Ekskluzīvi Klimata Risinājumi


gaisa kondicinēšana, gaisa kondicionetaji, siltumsūkņi, ventilācija, apkure, siltas grīdas,...
Ventilācija, Siltumsūkņi, Kondicionieru uzstādīšana

pieredzējusi brigāde


liela pieredze, sakot no nelieliem privatiem objektiem lidz pat ielam ventspili un kuldiga. veicam... ari zogu uzstadisanu un zalienu iekopsanu.

IK "Ozirs"


siltumsūkņu un kondicionēšanas sistēmu montāža un tirdziecība. piedāvājam mitsubishi gaisa siltumsūkņus un kondicionierus, kā arī alpicair kondicionierus. latvijas labākie siltumsūkņi... ir mitsubishi, bet labākie montieri mēs. izvēlotie gaisa siltumsūkņus jūs iegūstat drošu un ekonomisku apkuri.

Juju


kravu piegāde- no sadzīves tehnikas līdz būvmateriālu piegādēm ar mercedes sprinter. ir...
Transporta pakalpojumi, Transporta pakalpojumi, Kravu pārvadājumi

SIA “Commodus”


apkures katli, kondicionieri, siltumsūkņi un saules kolektori ir neliela daļa no commodus... piedāvātajiem apkures risinājumiem. http://www.commodus.lv
Apkures katli, Kondicionieri, Siltumsūkņi

sia.''Mazmiedziņi.''


santehnikas pakalpojumi. remonts. nomaiņa. uzstādīšana. kanalizācija, ūdens, apkure,sadzīves...
Santehniķi remonts