Korpusa m��beles.

Mēģināt meklēt: korpusa m��beles

SIA AMISA


sia "amisa" ir mīksto, korpusa, koka mēbeļu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas... piedāvā mēbeles tieši tavai mājai, veikalam, birojam, skolai, viesnīcai u.c.
Mēbeļu tirdzniecība, Mēbeles, Mēbeļu ražošana

SIA Ambersofa


piedāvājam augstās kvalītātes mēbeles. mūsu mīkstās mēbeles ietver sevī ērtību, funkcionalitāti, modernu dizainu. mēs vienmēr sekojam jaunām tendencēm, tāpēc spēcīga dizaineru-projektētāju komanda pastāvīgi atjauno uzņēmuma ražojāmu mīksto mēbeļu modeļus un krāsu kombināciju. tāpat, mēs piedāvājam korpusa mēbeles. mūsu mēbeļu salonos jūs... atradīsiet plašu mēbeļu izvēli - virtuves mebeles, viesistabas mēbeles, bērnu istabas mēbeles, priekšnami, skapji, kumodes, plaukti. mūsu mēbeles izmanto vairāk nekā 200 000 ģīmeņu latvijā, lietuvā un igaunijā. paldies jums par uzticību!
Mēbeles, Korpusa mēbeles, Mīkstas mēbeles

anmebeles-a


projektējam un izgatavojam korpusa un iebūvetas mēbeles: virtuves iekārtas, drēbju skapjus,... vannas istabas iekārtas,bernu istabas iekārtes. izmantojam augstas kvalitātes materiālus un furnitūru. pārdomāts dizains un funkcionalitāte. individuāla pieeja katram klientam. piedāvājam arī tehniku un santehniku-to iegādi un uzstādīšanu. projekta uzmērīšana, cenu aprēķināšana un vizualizācija.
Mebeles, Virtuves izgatavošāna, Drēbju skapji

SIA Kolorīts LV


pārdodam kvalitatīvu mīkstu un korpusu mēbeli no latvijas un lietuviešu ražotājiem. ražojam... uz pasūtījumu virtuves (liels fasāžu asortiments),korpusa mēbeles, iebūvētie skapji, kāpnes... no atšķirīgām koka sugām. iepriekšēja proektēšana bezmaksas. uz iebūvējamiem skapijem ar dargo pildījumu atlaide 40%.pārdodam mucinieku izstrādājumus no ozola(mucas, baļļas, spaiņi, pirts piederības(ierīces ūdenskritumam))dažāda apjoma uz pasūtījumu.

"J.L.Global Union" SIA


celtniecibas darbi guļbūvju izgatavošana metāla konstrukciju izgatavošana un montāža projektu...

Sia Kamalaft


uzņēmuma kamalaft pamatdarbības veids ir guļbūvju ēku buvniecība. guļbūvi var...
sia Kamalaft, kamalaft@kamalaft.com, Guļbūvju ražošana

RILAT DOORS


jau vairāk nekā 10 gadus mēs veiksmīgi strādājam latvijas plastmasas logu un mēbeļu ražošanas tirgū. šajā laikā produkcijas sortiments ir ievērojamā mērā paplašinājies, un šobrīd „rilat doors” salonā jūs varat iegādāties: pvc, koka, alumīnija logus, durvis un bīdāmās sistēmas; visa veida žalūzijas un moskītu tīklus; virtuves, skapjus, korpusa... mēbeles pēc pasūtījuma; metāla un starptelpu durvis jebkurai gaumei.
Iekšdurvisdurvis PVC

Mēbeļu Outlet


mēbeļu saloni "mēbeļu outlet" piedāvā labākos mēbeļu ražotājus, pie mums var iegādāties mēbeles jūsu mājai vai birojam. laipni lūdzam mūsu mēbeļu salonos! mēbeļu salonos "mēbeļu outlet" ir viss, kas jums vajadzīgs! pie mums jūs varat iegādāties kvalitatīvas korpusa vai... mīkstās mēbeles visām gaumēm un iespējām! profesionāli konsultanti labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem un palīdzēs atrast labākos risinājumus jūsu interjeram. piedāvājam jums korpusa un mīkstās mēbeles, kas padarīs jūsu māju skaistu un ērtu, bet atmosfēru -... harmonisku! mēbeles, kas kļūs par neatņemamu interjera daļu, palīdzēs ienest jūsu mājoklī harmoniju un radīs mājīgumu. ir pierādīts, ka apkārtējā vide ietekmē to, kā mēs uztveram dzīvi un pasauli mums apkārt. tieši tāpēc, izvēloties mēbeles, mums jāatceras, ka tā mēs izvēlamies ne tikai mēbeles, bet arī to kāda būs mūsu ikdiena, mūsu darba dienas un svētki. gribat, lai pie jums vienmēr valdītu mājīgums un izsmalcināts stils, bet gaisā virmotu tikai pašas gaišākās domas un idejas? tad esiet laipni aicināti iegriezties mūsu mēbeļu salonos "mēbeļu outlet"!
Mēbeles, Dīvāns, Gultas

SIA "Furlat"


sia "furlat" ir viens no uzņēmumiem mēbeļu furnitūras tirdzniecības nozarē latvijā. savas durvis furlat veikals vēra vaļā 2006. gada oktobrī. kopš 2007. gada pavasara furlat ir itāļu mēbeļu furnitūras ražotāja fgv oficiālais pārstāvis latvijā. piedāvājumā – furnitūra korpusa mēbelēm, iebūvējamie skapji un to furnitūra, jebkura izmēra mdf, koka un alumīnija... fasādes pēc pasūtītāja skicēm, alumīnija konstrukcijas, mēbeļu rokturi. mēbeļu furnitūras plašs un interesants sortiments - iespēja padarīt cilvēku sadzīvi ērtāku un skaistāku patīkama apkalpošana – pozitīvs lādiņš visai dienai elastīgums – vēlēšanās un spēja nākt pretī klientam
Mēbeļu furnitūra, Furnitūra virtuvei skapjiem, Bīdamās durvis
Mēģināt meklēt: korpusa m��beles