Kur var nomainīt veļas mašīnas gumiju.

SIA SALAMANS DD


pašnodarbinātais, 15 gadu pieredze, ir diploms, par pieņemamām cenām kvalitatīvi veikšu visus santehnikas darbus. uzstādīšu izlietes, duškabīnes, vannas, tualetes podus, bidē, boilerus, veļas mašīnas, trauku mašīnas, dvieļu žāvētājus utt. ierīkošu centrālapkures, ieklāšu... siltās grīdas, uzstādīšu vai nomainīšu radiatorus u. c. darbi. ir pieredze dzīvokļu vannasistabās nomainīt visu santehniku (arī nomainīt vecās ūdens un kanalizācijas trubas).... ūdensvada un kanalizācijas remontdarbi, . nomainīšu vai salabošu vecās čuguna un metāla trubas pret jaunām . saremontēšu santehnikas iekārtas. pret darbu izturos atbildīgi. visi profesionālie instrumenti. ar savu transportu varu atvest veikalā iegādāto preci. pērkot... materiālus veikalos ir lielas atlaides.
Pašnodarbinātais, 15 gadu pieredze, ir diploms, kur var nomainīt veļas mašīnas gumiju SIA SALAMANS DD santehnikas darbi apkure.

Santehniķis


piedāvāju visāda veida santehnikas pakalpojumus. veicam kanalizācijas, ūdensapgādes, ventilācijas, radiatoru, silto grīdu un zemes siltumsūkņa montāžas darbus. gan iekšdarbi, gan ārdarbi. tāpat arī uzstādam dušas, vannas, izlietnes, podus, veļas mašīnas, dvieļu... žāvētājus, maisītājus u. c. pārsvarā dzīvokļi un privātmājas. darbojamies visā latvijas... teritorijā. bezmaksas darbu tāmēšana.

Edgars@ko


atkritumu izvešana, vecas mēbeles, būvgruži maisos, mantas, lūžņus utt. kravas ietilpība 10m3 2.5 tonnas. kā arī varam attīrīt jums pagrabus, bēniņus, telpas, pagalmus, teritorijas... utt. paši kraujam, un savācam, demontējam visu jums nevajadzīgo. sadzīves tehniku veļas... mašīnas, ledusskapjus, vannas, gāzes plītis, rsdiātorus, trubas utt. izvedam bez maksas. bez... brīvdienām.

meistars Ziedonis Ziediņš


santehnikas montāžas, demontāžas darbi, remonts piedāvājam dažādu sanitāro un santehnikas iekārtu montāžu un demontāžu kā arī remontu: • boileru, dvieļu žāvētāju, montāža, remonts; • wc podu, ūdens maisītāju (krānu) montāža, remonts; • vannu, duškabīņu montāža, remonts; • veļas un trauku mazgājamo mašīnu montāža, remonts; • ūdens apgādes... sūkņu montāža, remonts; • ūdens mīkstinātāja montāža, remonts; • attīrīšanas filtra montāža, remonts; • gāzes iekārtu montāža, remonts; u.c. santehnikas iekārtu montāža, remonts
Kur var nomainīt veļas mašīnas gumiju meistars Ziedonis Ziediņš santehnikas montāžas, demontāžas darbi, santehnikas montāžas.

Валерий


jebkurā ražotāja logu un durvju remonts, logu un durvju konstrukciju regulēšana. furnitūras,... gumiju un stiklapakešu nomaiņa. papildelementu uzstādīšana: moskītu tīkli, palodzes un... lāseņi, pretuzlaušanas furnitūra.

FLUID FORCE Balt


iedarbojas uz kalcītu ar magnētisko lauku iznīcinot kaļķakmens molēkulas un izkalo tās ar tekošu ūdeni. tas garantē aizsardzību veļas mašīnām, boileriem un sildītājiem, samazina... koroziju, pastiprina siltummaiņu un samazina elektroenerģijas, ķīmisko piedevu un ūdens mīkstinātāju patēriņu. pilnīgi ekoloģisks, nav nepieciešami ķīmiskie ūdens mīkstinātāji, samazina veļas pulvera patēriņu. ierīces( aeratori ) ūdens ekonomēšanai... krānā un dušu.
Iedarbojas uz kalcītu ar magnētisko lauku apkurināšanas sistēmu attīrīša enerģijas ekonomēšana ūdens ekonomēšana FLUID FORCE Balt kur var nomainīt veļas mašīnas gumiju.

LaiksCelt.lv SIA


ik viens, kam bijusi saistība ar celtniecību apstiprinās, ka pats svarīgākais pirms ķerties... pie darba ir saprast – ko vēlies izdarīt. pēc tam seko – kā to izdarīt. un, kad atbildēts uz šiem abiem jautājumiem ir vērts ķerties klāt darbiem. ko jūs vēlaties izdarīt? veikt iekšējās un ārējās apdares darbus, ievilkt elektroinstalāciju, sākt celt no pamatiem vai izdarīt pēdējās korekcijas pirms spāru svētkiem? nomainīt jumta segumu un ielikt jaunus... logus, labiekārtot mājas pagalmu vai lauku sētu, uzlabot vai pilnībā nomainīt... siltumizolāciju? kā to izdarīt? parasti, lai iegādātos būvmateriālus, jums nāktos braukt uz kādu milzīgu būvmateriālu veikalu, meklēt konsultantu, pasūtīt nepieciešamo, doties pie kases, piebraukt pie rampas, iekraut materiālus un braukt atpakaļ uz objektu. skaidrs kā diena - tas aizņem laiku. pie mums iespējams iegādāties būvmateriālus neatejot no sava datora. tas ir ātrāk, ērtāk un vienkāršāk. kad materiāli iegādāti – mēs tos nogādāsim jūsu norādītajā vietā. nepieciešamos būvmateriālus iespējams iegādāties mūsu interneta veikalā vai pa tiešo – zvanot klientu menedžeriem. laiks ķerties klāt darbiem! ja skaidrs ir tikai viens – laiks ķerties klāt darbiem – taču aizvien nav skaidrs kādus materiālus izmantot un ar ko sākt – droši zvani mūsu klientu menedžeriem. viņi prot ne tikai pārdot, bet arī ieteikt labākos, konkrētajam projektam un budžetam atbilstošākos celtniecības materiālus. kontakti atrodami šeit: http://www.laikscelt.lv/lv/kontakti/ vārdu sakot – pie mums jūs atradīsiet visu nepieciešamo mājas remontam vai celtniecībai. laiks celt - ātrāk, ērtāk un vienkāršāk nekā būvmateriālu veikalos vai bāzēs.
Kur var nomainīt veļas mašīnas gumiju būvmateriāli būvmateriālu interneta veikals būvmaterialu tirdzniecība ik viens, kam bijusi saistība ar celtniecību LaiksCelt.lv SIA.

SIA''M.K.E.Serviss''


sia m.k.e.serviss ir remonta un celtniecības firma, kas dibināta 2010. gadā, bet neskatoties uz to, tā jau ir guvusi pietiekamu pieredzi celtniecības jomā. sia m.k.e.serviss galvenie darbības virzieni : no dzīvokļu kapitālie remonti, tajos veicot daļēju vai pilnīgu pārplānošanu, mainot pārsegumu, nostiprinot konstrukcijas utt. mēs veicam arī privātmāju renovāciju un celtniecību. mums ir pieredze renovāciju veikšanā daudzdzīvokļu namos, kā arī varam veikt... dzīvokļu kapitālo pārveidošanu pilnībā nomainīt elektrisko instalāciju un pieslēgt māju... jaunai siltumapgādes sistēmai.

Mikrosantehnika


santehniskie darbi. izlietņu, podu, ūdens maisītāju, ūdens filtru, skaitītāju, vannu, dušas kabīņu, boileru, veļas un trauku mašīnu uzstādīšana un pieslēgšana. ūdens vada cauruļu... maina, ievilkšana un pieslēgšana. kanalizācijas izbūve. apkures un gazes katlu pieslegsana un... apkope. radiatoru maina. vannas istabu un virtuves remonts.
Santehnikas darbi kur var nomainīt veļas mašīnas gumiju santehniskie darbi. izlietņu, podu, ūdens Mikrosantehnika.

santehnikis


piedāvāju profesionāla santehnika pakalpojumus. veicu visa veida santehniskus darbus. ūdens sildītāja uzstādīšana no 30 eur radiatoru uzstādīšana no 35eur katla uzstādīšana no 100 eur vannas montāža 35 eur duškabīnes montāža no 35 eur dzeramo udens filtru montāža no 30 eur ūdens cauruļvadu montāža no 3 eur par tekošo metru tualetes montāža 30 eur izlietnes montāža no 20 eur ūdens maisītāja montāža no 12 eur veļas mašīnas montāža no 15 eur... ūdens filtru montāža no 40 eur virtuves iekārtu uzstādīšana izlietnes uzstādīšana no 20 eur trauku mazgājamās mašīna no 20 eur ventilācijas izsūcējs no 20 eur virtuves iekārtu... montāža no 50 eur ledusskapja iebūvēšana no 15 eur cepeškrāsns montāža no 20 eur