Labakie mebelu veikali riga.

Mēģināt meklēt: labakie mebelu veikali

SIA "VEJMARS"


mēs sia “vejmars” kas aktīvi un veiksmīgi nodarbojamies ar būvmateriālu, apdares materiālu, santehnikas, mēbeļu, sadzīves tehnikas un rūpniecības preču tirdzniecību kopš 1996 gada, aicinām uz sadarbību. kā arī gaidam mūsu veikalos rīgā, tukumā, kuldīgā,... talsos, kandavā, rojā. mēs piedāvājam: – maksimāli īsā laikā apreķināt preču un piegādes izdevumus pēc klienta pasūtījuma, tāmes vai specifikācijas – preču piegādi latvijā, baltijas vai es valstīs uz klienta norādīto adresi – korektu attieksmi un labākos risinājumus *pieredze tirdzniecībā 17 gadu garumā un ilgadējā sadarbība ar ražotājiem dod mums priekšrocības piedāvāt vispievilcīgākās cenas. būsim priecīgi ietaupīt jūsu laiku, naudu un enerģiju. pārošanas nodaļas menedžeris jānis verza, tel.29336977 www.vejmars.lv
SIA VEJMARS labakie mebelu veikali riga būvmateriāli celtniecības materiāli apdares materiali mēs sia “vejmars” kas aktīvi un veiksmīgi.

IK "Ozirs"


siltumsūkņu un kondicionēšanas sistēmu montāža un tirdziecība. piedāvājam mitsubishi gaisa...

SIA AMISA


sia "amisa" ir mīksto, korpusa, koka mēbeļu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas piedāvā mēbeles tieši tavai mājai, veikalam, birojam, skolai, viesnīcai u.c....
Sia

Ремонт & Реставрация мебели


antikvāru un senlaicīgu mēbeļu restaurācija un remonts. nelielu mēbeļu bojājumu...
Mebelu remonts mebelu restaurācija labakie mebelu veikali riga antikvāru un senlaicīgu mēbeļu restaurācija Ремонт & Реставрация мебели.

Natalija Mitina, Interjera dizainere


visu veida telpu interjera dizaina pakalpojumi – dzīvokļi, mājas, biroji, restorāni, kafejnīcas, veikali, nakts klubi. koncepcijas izveidošana, fotoreālistisko telpu attēlu... izstrādāšana un pilnas komplektācijas dizaina projekts ar visiem nepieciešamiem darba dokumentiem. apdares materiālu, mēbeļu, santehnikas un gaismekļu izvelē. autoruzraudzība un interjera dekorēšana.

V&V WOOD STUDIO


ekskluzīvu mēbeļu izgatavošana, projektēšana, koka interjeru un koka priekšmetu...
V&V WOOD STUDIO labakie mebelu veikali riga kokgriezumi mēbeļu projektēšana mēbeles pēc individuāla projekta ekskluzīvu mēbeļu izgatavošana,.

"MK Gaisma" SIA tīrīšanas un uzkopšanas pakalpojumi


uzkopšanas uzņēmums. nodarbojas ar telpu tīrīšanu, veikali, dzīvokļi, mājas, mēbeļu... tīrīšana. uzņēmums piedāvā logu mazgāšana augstumā, zālienu pļaušana, atkritumu izvešana, savākšana apmales un karnīzes. ādas un izstrādājumiem. attīra paklāji no traipiem un citiem piemaisījumiem. žalūziju tīrīšana ar noņemšanu. aizkaru tīrīšana bez noņemšanas, nedemontējot izstrādājumu. lina un citu delikātu aizkaru un žalūziju tīrīšana, neizmantojot ūdeni.

Inese Kleine


sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanas darbi! kreatīva un individuāla pieeja katram...
Labakie mebelu veikali riga Inese Kleine sienu apgleznošana mēbeļu apgleznošana griestu apgleznošana sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanas darbi!.

APLEX STYLE


sia "aplex style" ir mīkstas mēbeles ražošanas firma. visas mēbeles ir izgatavotas no...

SIA "SEL RA ART"


visu veidu un stilu mēbeļu, kāpņu, logu, iekšdurvju, ārdurvju, virtuves mēbeļu, interjera un...
Visu veidu un stilu mēbeļu, kāpņu, logu, SIA SEL RA ART labakie mebelu veikali riga kāpnes virtuves mēbeles.
Mēģināt meklēt: labakie mebelu veikali