Mākslīgais akmens.

Mēģināt meklēt: mākslīgais akmens

Ainavu dizainere Svetlana Barahtjanska ainavudizains.lv


ar manu palīdzību, jums būs iespēja īstenot savas idejas! es esmu gatava piedāvāt visu dārza izveidei nepieciešamo darbu kompleksu: zāliena ierīkošana dzīvžogu stādīšana dekoratīvo dīķu un strūklaku izveide puķu dobju un akmensdārzu izveide mākslīgās laistīšanas... sistēmas ierīkošana teritorijas apzaļumošana bruģēšanas darbi apskatiet mājas lapu http://ainavudizains.lv/lv/darza-dizainere/ lai uzzinātu vairāk!
Ainavu dizains, Ainavu dizains un apzaļumošana, Dārza darbi

Fleur de Grand


oriģinalais apjoms un īstas ģipša dekora izteiksme un estetiska vertība palīdzēs uzveidot...
Dekors ģipša dekors, Galda virsmas, Dārza dekorativie elementi

"Sileni" ražošanas organizācija


производим продукцию из искусственного камня по...
Mākslīgais akmens, Polimērbetons, Vibrobetons

SIA "FUSUMA"


bīdāmās durvis, bīdāmās durvis ar foto, iebūvējamie skapji, virtuves, guļamistabas mēbeles, bērnistabas mēbeles, mākslīgā akmens virsmas, kafejnīcas iekārtas, veikalu... iekārtas, ofisu mēbeles.
Bīdāmās durvis, Iebūjejamies skapji, Bīdāmās durvis ar foto

ФИРМА "RADIALS D"


mākslīgs (apdares) akmens fasāžu finierējumam, fundamentiem un interjeru apdarei ir ražošana... un uzstādīšana. ražošana un ietvju flīzes, bruschatki, apmaļu akmens, sētu no mākslīga... akmens piekravāšana. par mums mākslīgs akmens divās-trīs reizēs vieglāk dabiska. viņš... nepieprasa virsmu, uz kurām viņu piekravā papildus pastiprināšanu, brīnišķīgi piemērots gan fasāžu un māju fundamentu finierējumam, gan dzīvokļu, ofisu un kotedžu interjeru noformēšanai. mākslīgs akmens nepadodas trupēšanai un korozijai. aktīvi tiek izmantots ainavu... dizainā. papildus piegāde pa latviju (izņemot bruka) ir ražojama bezmaksas.
Konsultācijas, Fundaments, Fasāde

Marbleart- granīta un marmora izstrādājumi


marbleart- granīta un marmora izstrādājumi: - kamīnu apdares - skulptūras - akmens lapenes -... akmens vāzes - strūklakas - akmens grīdas - ggranīta bruģakmens - kā arī citi akmens... izstrādājumi pieņemam pasūtījumus individuālu projektu realizēšanai. aicinām sadarbībai ar abpusēji izdevīgiem noteikumiem. vairāk informācijas mūsu mājas lapā vai pa tālruni. mūsu darbi strūklaka ar baložu pilsētas simboliku
Kamīni, Krāsni, Kamīnmeistars, Granīts, Marmors, Dabīgs akmens

Flizu darbi


apdares darbu izpildīšana ar fasades akmens palidzību, flīzu ieklašana no marmora un dabigiem... akmeņiem. kvalitatīva akmens un keramiska flizu ieklašana. kapņu apdare ar flīzem. ka ari firma... piedāvā augstak minētos darbus ari arvalstīs.
Apdares darbu izpildīšana, Flīzu ieklašana, Keramiska flizu ieklašana

IK Dzinno500


dažādu urbumu veidošana mūra, akmens, ķiedeļu, paneļu, kā arī metāla armatūru saturošās... būvkonstrukcijās diametra līdz 350 mm.

SIA "OSCA"


plašs pakalpojumu spektrs darbā ar akmens segumiem: marmora grīdu slīpēšana, pulēšana un... kristalizācija, granīta grīdu slīpēšana un pulēšana, keramogranīta grīdu slīpēšana un pulēšana, betona grīdu pulēšana, antīko grīdu izveidošana, marmora kāpņu slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, granīta kāpņu slīpēšana, pulēšana, marmora palodžu, galda virsu, kamīna plauktu u.tml. slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, granīta palodžu, galda virsu, kamīna plauktu, pieminekļu, kapakmeņu slīpēšana un pulēšana, marmora sienu, kolonnu slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, linoleja vaskošana, betona vaskošana, akmens... ķīmiskā tīrīšana.
Betona grīdu pulēšana, Betona grīdu slīpēšana, Terraco vai mozaīkas betons

SIA "KRIART"


kompānijas pamatdarbība ir izstrādājumu ražošana no krāsainā betona jebkuras krāsas balustrādes komplekts terasēm, balkoniem un kāpnēm (pulēta marmora imitācija); jebkuras krāsas palodzes un iekšējās kāpnes ar glancētu virsmu (pulēta marmora imitācija); ārējās kāpnes; dekoratīvais un fasādes akmens; trotuāra plāksnes un bruģakmens; apdares un grīdas... flīzes; mazās arhitektūras formas (puķupodi, kolonnas, dekors utt.); cokola akmens; betona... mozaīka; ārējās apdares elementi; interjera elementi; soliņi utt.
Mēģināt meklēt: mākslīgais akmens