M��ksl��gais akmens.

Mēģināt meklēt: m��ksl��gais akmens

Marbleart- granīta un marmora izstrādājumi


marbleart- granīta un marmora izstrādājumi: - kamīnu apdares - skulptūras - akmens lapenes -... akmens vāzes - strūklakas - akmens grīdas - ggranīta bruģakmens - kā arī citi akmens... izstrādājumi pieņemam pasūtījumus individuālu projektu realizēšanai. aicinām sadarbībai ar abpusēji izdevīgiem noteikumiem. vairāk informācijas mūsu mājas lapā vai pa tālruni. mūsu darbi strūklaka ar baložu pilsētas simboliku
Marbleart- granīta un marmora izstrādājumi: - kamīni krāsni kamīnmeistars granīts marmors dabīgs akmens Marbleart- granīta un marmora izstrādājumi m��ksl��gais akmens.

Flizu darbi


apdares darbu izpildīšana ar fasades akmens palidzību, flīzu ieklašana no marmora un dabigiem... akmeņiem. kvalitatīva akmens un keramiska flizu ieklašana. kapņu apdare ar flīzem. ka ari firma... piedāvā augstak minētos darbus ari arvalstīs.
Apdares darbu izpildīšana flīzu ieklašana keramiska flizu ieklašana m��ksl��gais akmens apdares darbu izpildīšana ar fasades akmens Flizu darbi.

ФИРМА "RADIALS D"


mākslīgs (apdares) akmens fasāžu finierējumam, fundamentiem un interjeru apdarei ir ražošana... un uzstādīšana. ražošana un ietvju flīzes, bruschatki, apmaļu akmens, sētu no mākslīga... akmens piekravāšana. par mums mākslīgs akmens divās-trīs reizēs vieglāk dabiska. viņš... nepieprasa virsmu, uz kurām viņu piekravā papildus pastiprināšanu, brīnišķīgi piemērots gan fasāžu un māju fundamentu finierējumam, gan dzīvokļu, ofisu un kotedžu interjeru noformēšanai. mākslīgs akmens nepadodas trupēšanai un korozijai. aktīvi tiek izmantots ainavu... dizainā. papildus piegāde pa latviju (izņemot bruka) ir ražojama bezmaksas.
Konsultācijas fundaments fasāde m��ksl��gais akmens ФИРМА RADIALS D mākslīgs (apdares) akmens fasāžu.

IK Dzinno500


dažādu urbumu veidošana mūra, akmens, ķiedeļu, paneļu, kā arī metāla armatūru saturošās... būvkonstrukcijās diametra līdz 350 mm.

SIA "OSCA"


plašs pakalpojumu spektrs darbā ar akmens segumiem: marmora grīdu slīpēšana, pulēšana un... kristalizācija, granīta grīdu slīpēšana un pulēšana, keramogranīta grīdu slīpēšana un pulēšana, betona grīdu pulēšana, antīko grīdu izveidošana, marmora kāpņu slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, granīta kāpņu slīpēšana, pulēšana, marmora palodžu, galda virsu, kamīna plauktu u.tml. slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, granīta palodžu, galda virsu, kamīna plauktu, pieminekļu, kapakmeņu slīpēšana un pulēšana, marmora sienu, kolonnu slīpēšana, pulēšana un kristalizācija, linoleja vaskošana, betona vaskošana, akmens... ķīmiskā tīrīšana.
SIA OSCA betona grīdu pulēšana betona grīdu slīpēšana terraco vai mozaīkas betons m��ksl��gais akmens plašs pakalpojumu spektrs darbā ar akmens.

SIA "KRIART"


kompānijas pamatdarbība ir izstrādājumu ražošana no krāsainā betona jebkuras krāsas balustrādes komplekts terasēm, balkoniem un kāpnēm (pulēta marmora imitācija); jebkuras krāsas palodzes un iekšējās kāpnes ar glancētu virsmu (pulēta marmora imitācija); ārējās kāpnes; dekoratīvais un fasādes akmens; trotuāra plāksnes un bruģakmens; apdares un grīdas... flīzes; mazās arhitektūras formas (puķupodi, kolonnas, dekors utt.); cokola akmens; betona... mozaīka; ārējās apdares elementi; interjera elementi; soliņi utt.

RUBYFLOORS


mākslinieciskais parkets, rozetes, bordes, inkrustācija, grīdas dizaina izstrāde, profesionāla...
Parkets dizains montāža apdare RUBYFLOORS m��ksl��gais akmens mākslinieciskais parkets, rozetes, bordes,.

мастер Юрий


распил, обработка и установка на объекте изделий из...
Мастер Юрий распил, обработка и granīts marmors akmens apstrādāšana m��ksl��gais akmens.

SIA "FUSUMA"


bīdāmās durvis, bīdāmās durvis ar foto, iebūvējamie skapji, virtuves, guļamistabas mēbeles, bērnistabas mēbeles, mākslīgā akmens virsmas, kafejnīcas iekārtas, veikalu... iekārtas, ofisu mēbeles.
M��ksl��gais akmens bīdāmās durvis, bīdāmās durvis ar foto, SIA FUSUMA bīdāmās durvis iebūjejamies skapji bīdāmās durvis ar foto.

arneco


ēku siltināšanas darbi (putupolisirols,akmens vate).. iekšējā apdare (riģipsis, ģipša... apmetums).. eletroinstalācija (līdz 1000v) papildus pasūtītājs matereālu cenu apmakšā pēc tāmes... garantija atkarīga no darba specifikas.. samaksa par darbu tiek dalīta daļās, pa darba periodiem..
Mēģināt meklēt: m��ksl��gais akmens