Mebelu audumi.

Mēģināt meklēt: mebelu audumi

SIA "Intema"


intema galvenais darbības virziens - ortopēdisko atsperu un bez atsperu matraču ražošana no maksimāli dabīgām izejvielām un augstas kvalitātes mīksto mēbeļu izgatavošana. izgatavojam izturīgas un kvalitatīvas taisanas un apaļas gultas, auduma gultas, eko ādas gultas un gultas ar... veļas kastēm. mēs galvenokārt izmantojam individuālo pieeju katram klientam, dodot iespēju pasūtīt jebkura izmēra vai formas produktu. intema piedāvā: garantētu produkcijas kvalitāti, konkurētspējīgas cenas, elastīgu atlaižu sistēmu, produkcijas piegādi iepriekš norunātos termiņos, garantijas un pēcgarantijas servisa apkalpošanu, nestandarta mēbeļu izgatavošanu pēc pasūtījuma, īpašus nosacījumus ekspozīcijas iegādei.
Intema galvenais darbības virziens - ortopēdisko gultas matrači mīkstas mēbeles SIA Intema mebelu audumi.

Studio Monaco


aizkaru un mēbeļu audumi. aizkaru dizains. logu noformēšana. aizkaru aksesuāri. aizkaru... šūšana. aizkaru modelēšana. dekoratīvie spilveni, galdauti, pārklāji. dienas aizkari, nakts aizkari, planie aizkari, tumšie aizkari, biezi aizkari, romiešu žalūzijas, aizkaru stangas, aizkaru profili. blackout audumi....
Studio Monaco aizkari romiešu aizkari mebelu audumi mebelu audumi aizkaru un mēbeļu audumi. aizkaru dizains. logu.

sia MTU


mēs par pieņemamām cenām piedāvājam dabīgas un mākslīgas ādas, materiali avtocrestem un mēbeļu audumus, kā arī visus darbam nepieciešamos palīgma teriālus, tādus kā līme,... porolons, diegi,sintepons,flezilins,tentu materiali u.c.

SIA "MMT serviss"


uzkopšanas serviss mmt izveidots, lai sniegtu profesionālus, visdažādākos tīrīšanas pakalpojumus - ādas un tekstila (auduma) mēbeļu ķīmiskā tīrīšana, matraču tīrīšana,... paklāju un mīksto grīdas segumu ķīmiskā tīrīšana, kā arī grīdas vaskošana un telpu uzkopšana. serviss darbam izmanto profesionālu tehniku un līdzekļus, kas ir dabai un videi nekaitīgi, sertificēti, un tie neizraisa alerģijas!
Mebelu audumi SIA MMT serviss mēbeļu ķīmiskā tīrīšana paklāju ķīmiskā tīrīšana telpu uzkopšana uzkopšanas serviss mmt izveidots, lai sniegtu.

SIA BCG Riga


•100% kokvilnas un 50 % kokvilnas/50 % poliestera balinātus, krāsotus audumus, kā arī audumus... ar apdruku (audekla pinumu, satīnu, strīpsatīnu, flaneli, vafeļu audumu, twill audumu, marli,... galdautu, frotē un citus audumus) •tekstilizstrādājumus (baltus un krāsainus dvieļus, vannas... paklājiņus un halātus, gultas piederumus, galdautus, salvetes, pledus un citus izstrādājumus) •tekstilizstrādājumus, kas izgatavoti pēc speciāliem klienta pasūtījumiem –dizains, krāsa, druka, logo u.c.

APLEX STYLE


sia "aplex style" ir mīkstas mēbeles ražošanas firma. visas mēbeles ir izgatavotas no ekoloģiski tīriem materiāliem un atbilst visiem sanitārajiem un higiēnas standartiem. mēbeļu izgatavošanā tiek izmantoti jaunākie transformācijas mehānismi, kas garantē mēbeļu ekspluatācijas uzticamību un ilgizturību. piedāvājam plašu pārvalku materiālu izvēli – dažādi gobelēni, mēbeļu samts un citi materiāli no labāko beļģijas, asv, polijas, lietuvas, krievijas, turcijas un itālijas audumu izgatavotāju klāsta....

Ремонт & Реставрация мебели


antikvāru un senlaicīgu mēbeļu restaurācija un remonts. nelielu mēbeļu bojājumu...
Antikvāru un senlaicīgu mēbeļu restaurācija Ремонт & Реставрация мебели mebelu remonts mebelu restaurācija mebelu audumi.

SIA "KETS LV"


plašā sortimentā pītie un metinātie sieti, metāliskas perforētas loksnes un teniskie audumi.... ka arī plašā sortimentā režģu klājumi un pakāpieni pēc pasūtītāja pasūtījuma un trapu metāla loksnes pakāpienu un klājumu izgatavošanai.
Plašā sortimentā pītie un metinātie sieti, SIA KETS LV perforētie materiāli rūpnieciskie sieti tehniskie audumi mebelu audumi.

V&V WOOD STUDIO


ekskluzīvu mēbeļu izgatavošana, projektēšana, koka interjeru un koka priekšmetu...
Mebelu audumi V&V WOOD STUDIO ekskluzīvu mēbeļu izgatavošana, kokgriezumi mēbeļu projektēšana mēbeles pēc individuāla projekta.

SIA AMISA


sia "amisa" ir mīksto, korpusa, koka mēbeļu ražošanas un tirdzniecības uzņēmums, kas...
Mebelu audumi SIA AMISA mēbeļu tirdzniecība mēbeles mēbeļu ražošana sia
Mēģināt meklēt: mebelu audumi