Metala pakoto jumtu konstrukcijas.

sia Siguldas Metālmeistars


sniedzam sertificētu metinātāju pakalpojumus. izgatavojam dažāda veida un sarežģītības metāla konstrukcijas. tālr.- 25557757...
Sniedzam sertificētu metinātāju pakalpojumus. metala pakoto jumtu konstrukcijas metināsanas darbi metālapstrāde sia Siguldas Metālmeistars.

Sia "Laipas"


metālapstrāde, kalumi, metināšana, metāla konstrukcijas, vārti, žogi, margas, trepes, logu... restes, kamīna piederumi, metālkonstrukcijas, kāpnes, invalīdu uzbrauktuves, panduss margas,... vides objekti, balkona margas,dekoratīvie metāla izstrādājumi, nerūsējošā metāla izstrādājumi, metāla darbi, metāla izstrādājumi rīga, metāla konstrukciju ražošana,... metāla kāpnes,metāla trepes, metāla pandussi, montāža.

SIA ''RRZ Celtnieks''


māla, betona dakstiņu, bezazbesta šīfera, dažādu metāla jumtu demontāža, montāža.... veidojam koka konstrukcijas (stāvbūves, spāres, utt. ) ja nepieciešams, nosiltināsim ar akmens... vati. ir busiņš palīdzam ar materiālu sagādi. vairāk kā 9 gadu pieredze. darbojamies visā latvijā. droši zvaniet.
SIA ''RRZ Celtnieks'' jumtu darbi metala pakoto jumtu konstrukcijas māla, betona dakstiņu, bezazbesta šīfera,.

WoodCOn


sia woodcon ir viens no dažiem koka kopņu ražotājiem latvijā, kurš ir ieguvis tiesības marķēt savu produktu ar ce zīmi, sertificējot savu produkciju pēc eiropas standarta en 14250:2010 „koka konstrukcijas. prasības rūpnieciski ražotām kopnēm ar perforētu metāla... plākšņu savienotājiem”. mūsu produkts - koka kopnes ar perforētu metāla plākšņu savienotājiem paredzēts pielietot būvniecībā un rekonstrukcijā, standarta un nestandarta... konstrukcijās....
Metala pakoto jumtu konstrukcijas WoodCOn sia woodcon ir viens no dažiem koka kopņu jumta konstrukcijas koka kopnes jumta kopnes.

SIA UrbanMetals


celtniecības konstrukcijas, mašīnbūves metālkonstrukcijas, nestandarta metālkonstrukcijas,... speciālas iekārtas
Metāls metāla apstrāde metālizstrādājumi SIA UrbanMetals celtniecības konstrukcijas, mašīnbūves metala pakoto jumtu konstrukcijas.

SIA "Baltic Doors Systems"


logi, durvis,pvc, alumīnija konstrukcijas,jumtiņi virs... durvīm...................................................................................................................................................
Metala pakoto jumtu konstrukcijas pvc logi metāla durvis koka durvis jumtiņi virs durvīm alumīnija konstrukcijas SIA Baltic Doors Systems logi, durvis,pvc, alumīnija.

Baltic Proweld


piedāvājam kvalitatīvus metināšanas pakalpojumus. veidojam dažādas metāla konstrukcijas -... vārtus, kāpnes, mucas, krāsnis, margas, u. c. , dažādu metāla kalumu izveidi, kā arī izgatavoju metāla konstrukcijas un dizaina elementus pēc individuāla pasūtījuma. metinām visa... veida metālu - alumīniju, nerūsējošo tēraudu, čugunu u. c kā arī piedāvājam metāla apstrādi pēc izgatavošanas - krāsošanu un pulverkrāsošanu.

SIA "DANI-METAL"


metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošana, metināšanas pakalpojumi, metāla konstrukciju... projektēšana un izgatavošana, piegāde un montāža.

SIA "RGV" "Mans jumts"


jumiķu brigāde veic jumtu konstrukciju izveidi, seguma uzstādīšana un nomaiņa. noteksisteimu... un jumtu logu montāža. materiālu piegāde, konsultācijas un tāmes sastādīšana. izbraukšana... pie klienta. gatis.
Jumiķu brigāde veic jumtu konstrukciju izveidi, SIA RGV Mans jumts metala pakoto jumtu konstrukcijas logi jumts.

SIA DegoX


veicam visu veidu būvniecības darbus. pamatu betonēšana, mūrēšana, jumtu konstrukcijas,... iekšdarbi u.t.t. veicam arī bruģēšanas darbus. piegādājam materiālus, slēdzam līgumus. garantija. par cenām varam vienoties.