Nerūsējošā tērauda metals vefa.

SIA "Valgme"


sia "valgme" veic dziļurbumu ierīkošanu, aprīkošanu, apkalpošanu, remontu un likvidāciju. artēzisko aku ierīkošanai izmantojam pvc, melnā metāla un nerūsējošā tērauda caurules.... dziļurbumi ģeotermālajām apkures sistēmām (siltumsūkņiem). dokumentācijas sagatavošana, garantija.
Ūdensapgāde dziļurbumi artēziskā aka sia

SIA ”AIS Tech”


ražošanas uzņēmums sia “ais tech”. ražojam un montējam metāla dūmvadus, no nerūsējošā tērauda izolētos un viensienu (čaulas: apaļas un elipsveida) dūmvadu standart... diametri ir pieejami uz reiz, ne standart diametrus izgatavojam pēc pasūtījuma. varam organizēt piegāde.

SIA DOKaTa


dūmvadi, skursteņi, čaulas. izolētie dūmvadi no nerūsējošā tērauda sastāv no iekšējās... dūmejas (nerūsējošā tērauda loksne) ar 50mm biezu izolāciju (bazalta akmens vate 1000c) un... nesoša ārējā apvalka no nerūsējošā tērauda cinkota vai krāsota materiāla. keramiskie... dūmvadi. metāla dūmvadi. dūmvadu oderējumi. pieslēguma caurules. keramiskie dūmvadi "jawar" un "th ceramic"(čehija)par labāko cenu, -java un lime bezmaksas, bezmaksas piegāde visā latvijā, pilns komplekts, 30 gadi garantija, atbilstības sertifikāti ce un en nemainīgi zemas uzstādīšanas cenas visā latvijā sia „dokata” - specializētais ražošanas uzņēmums, kas darbojas skārda izstrādājumu ražošanas un montāžas sfērā. ražojam viensienu un izolētos dūmvadus no nerūsējošā tērauda, piedāvājam skārdnieku pakalpojumus, jumta ieklāšanu,... ventilācijas sistēmu projektēšanu, izgatavošanu un montāžu. mūsu pakalpojumi skārda izstrādājumu ražošanas sfērā darbojamies piecosos virzienos: § dūmvadi no nerūsējošā... tērauda § skārdnieku darbi § jumiķu (jumta) darbi, dažāda klajuma jumti § ventilācija,... tvaika nosūcēji § keramiskie dūmvadi
SIA DOKaTa dūmvadi, skursteņi, čaulas. izolētie dūmvadi nerūsējošā tērauda metals vefa jumta segumu materiāli skārdnieki - jumiķi keramiskie dūmvadi.

Arturs


dūmvadi, izolētie dūmvadi, čaulas, skursteņi, skārda izstradājumi. dūmvadu izgatavošana no nerūsējošā tērauda. izolētie dūmvadi, kas sastāv no: iekšējās truba 304/316 marka... izolācijas (akmens vate, 50mm, 1000c) ārējās trubas no ( nerūsējošā tērauda, cinkota... tērauda vai krāsota tērauda) čaulas: (apaljas, ovalas, kantainās) skārda detaļu... izgatavošana: (kores, skārda palodzes, karnīzes, sateknes, vējdēļi, sniega barjeras utt. ) apaļās un kantainās ūdens noteksistēmas. materiali: cinkotajs skārds, krāsotajs skārds, nerūsējošajs tērauds. palīdzēšu izvēlēties labāku un izdevīgāku variantu, kas atbilst... jūsu vēlmēm un iespējām. piegāde un uzstādīšana.
Dūmvadi izolētie dūmvadi čaulas skursteņi metāla dūmvadi Arturs dūmvadi, izolētie dūmvadi, čaulas, skursteņi, nerūsējošā tērauda metals vefa.

SIA "Būve LF"


vispārējā būvniecība un remontdarbi, alumīnija un nerūsējoša tērauda margas, bezrāmju... stiklojumi, balkonu uzstādīšana, polikarbonāta stikli. par mums piedāvājam uzstādīt balkonus mājām kurām to nav.

SIA VMD


labākie dvieļu žāvētāji no kvalitatīva nerūsējošā tērauda karstā ūdens un apkures... sistēmām. tipveida dvieļužāvētāju ražošana un to izgatavošana pēc pasūtījuma. projektēšana, tehnisko jautājumu risināšana, konsultācijas pie specialistiem. speciālistu izbraukumi pie klientiem, gatavo izstrādājumu piegāde klientiem, palīdziba uzlikšanā. atlaides, akcijas. kvalitātes garantija 5 gadi
Nerūsējošā tērauda metals vefa dvieļu žāvētāji nerūsējošais tērauds labākie dvieļu žāvētāji no kvalitatīva SIA VMD.

SIA "GM Ūdensapgāde"


sia "gm ūdensapgāde" piedāvā dziļurbumu izveidi privātām un industriālām vajadzībām. veicam arī urbumu remontus, profilakses, tamponāžas, kā arī urbjam ģeotermālos urbumus. urbumus veicam ar pvc, tērauda, nerūsējošā tērauda caurulēm (iespējami dažādi diametri).... strādājam visā latvijā, arī ziemā. cenas sākot no 25 lvl/m. iespējams vienoties individuāli par konkrētu summu. piedāvājam arī urbumu aprīkošanu, aprīkošanai nepieciešamos materiālus par ļoti labām cenām. strādājam kvalitatīvi un paveiktajiem darbiem dodam garantiju.
Sia

SIA "Sigats"


gāzes vadu projektēšana un montāža. gāzes apkures ierīkošana. gāzes apkures katlu uzstādīšana un nomaiņa. apkures katlu siltumtehniskā apsaiste, apkures sistēmu motāža. saliekamo, nerūsējošā tērauda dūmvadu uzstādīšana, dūmvadu oderēšana. dūmvadi... kondensācijas katliem. gāzes apkures katli junkers, viessmann.
Gāze apkure gāzesvadi gāzes vadu projektēšana un montāža. gāzes nerūsējošā tērauda metals vefa SIA Sigats.

SIA Push Group


firma "push group" specializējas ar visu vārtu veidu ražošanu, uzstādīšanu un apkalpošanu. mēs piedāvājam arī rullo slēģus, iebraukšanas barjeras (automātiskās un mehāniskās), alumīnija bīdamās un fasādes konstrukcijas un metāla izstrādājumi no melnā metāla un nerūsējošā tērauda. galvenās kompānijas pazīmes - augsta kvalitāte, īss ražošanas laiks... un individuāla pieeja katram klientam

Metāla apstrāde Nr 1


visu veidu metāla apstrāde: metāla konstrukcijas ražošana, metināšanas darbi visi veidi (alumīnija metināšana, nerusējošā tērauda un melnā metāla metināšana), virpošanas,... frēzēšanas, smilšu strūklu, krāsošana, cinkošana, plazmas un lazergriešana, metāla locīšana un citi metāla apstrāde. mūsu komandas meistariem ir daudzu gadu pieredze un to viņi veic profesionālā līmenī. cauruļu, metāla konstrukciju, pārtikas ražošanai paredzēto metālizstrādājumu ražošana un tml
Metināšana virpošanas un frēzes darbi metāla konstrukcijas nerūsējošā tērauda metals vefa Metāla apstrāde Nr 1 visu veidu metāla apstrāde: metāla.