Parketa restaur��cija.

Mēģināt meklēt: parketa restaur��cija

CV EXTRA SIA


parketa darbi, parketa grīdas pārklājums ar vasku, parketa grīdas restaurācija papildus... kvalitatīvi materiāli ar atlaidi, konsultācijas

PREMIER PARQUET LLC


premier parquet ražo plašu māksliniecisku parketu: no vienkāršākā parketa, līdz augstākas... grupas (pils), kā arī masīvkoka rozetes un bordes ka mākslinieciska un tradicionālās parketa... grīdas dažādos izmēros un stilus. laipni lūdzam eksporta nodaļa eiropa , rīga.
Parkets, Grīdas segumi, Interjera dizains

Parketa atjaunošana


meistars ieklās visa veida grīdas, kā arī: - veco grīdu restaurācīja, - grīdas...
Parketa restaurācija, Parketa slīpēšana, Parketa darbi

SIA Obra, мастер Валентин


реставрация паркета любой сложности. шлифовка...
Parketa darbi, Parketa restaurācija, Lamināts, Paklāji parkets, Grīdas segumi

Parketa darbi - Slīpēšana, Ieklāšana, Restaurācija


koka grīdu ieklāšana, slīpēšana, restaurācija, remonts. ieklāsim jeb kura veida koka grīdas, kvalitatīvi un visīsakajos iespējamajos termiņos. veicam melnās, jeb pamata grīdas uztādīšanu. uzstadīsim parketa, dēļu, lamināta, korķa un citas grīdas. slīpējam,... ciklējam jebkura veida koka grīdas (jaunas, vecas). noslīpēsim un savedīsim kārtībā, vecās krāsotās dēļu un parketa grīdas. veiksim restaurāciju, atjaunosim jebkura veida koka grīdas.... koka kāpņu slīpēšana, restaurācija. koka durvju uzstādīšana. uzstādām grīdlīstes. ja nepieciešams, strādājam brīvdienās. strādājam visā latvijas teritorijā. bezmaksas konsultācijas.
Parketa darbi, Parketa slīpēšana, Parketa restaurācija

RUBYFLOORS


mākslinieciskais parkets, rozetes, bordes, inkrustācija, grīdas dizaina izstrāde, profesionāla... meistaru ieklāšana
Parkets, Dizains, Montāža apdare

SIA"Tiāra"


parketa ieklāšana, slīpēšana, eļļošana, lakošana. pamatgrīdas (melnās grīdas)... izveidošana. lamināta un trīsslāņu parketa ieklāšana. kājlīstu uzstādīšana. ja... nepieciešams izbraucam uz latvijas rajoniem,kā arī strādājam brīvdienās par mums mēs tiecamies izveidot kompāniju, kas balstās uz savstarpēju cieņu un uzticēšanos. gribam uzturēt radošu, mērķtiecīgu un aktīvu sadarbību, kas spētu ne tikai apmierināt mūsu partneru vajadzības pēc augstas kvalitātes produkcijas, bet arī nodrošināt servisu, kas uzlabo mūsu klientu dzīves kvalitāti, īstenojot viņu sapņus.
Parketa darbi, Parkets

Настил линолеума, ковролина и других напольных покрытий


осуществляем настил линолеума, ковролина установка...

SIA "Laifs"


firma sia “ laifs” piedāvā apdares materiālus (grīdas segumus) un pakalpojumus par to montāžu. mēs esam dažu eiropas un krieviju parketa, laminata, linolejuma, paklāju un terašu... dēļa ražotāju taisni pārstāvji baltijas reģionā. mūsu cenas pastāvīgiem klientiem ir zemāk par tirgu cenām . mums ir divas izstāžu zāles, pārdevēji-konsultanti, kā arī dizaineri un augsti kvalificēti montāžisti. mēs ceram uz ilgu un izdevīgu sadarbību.

Немецкая строительная фирма


немецкая ремонтно-строительная фирма(12 лет на рынке)...
Mēģināt meklēt: parketa restaur��cija