Parseguma dzelzsbetona paneļi privatmajam.

SIA DZ-Serviss


urbšanas darbus lidz 525 mm ķieģeļos, dolomītā, granītā, betonā, dzelzsbetonā, monolīta... sienās, pārsegumos un citi. urbumi priekš rozetēm. štrobēšana. ķīmisko enkuru, ugunsdrošo manžešu, ugunsdrošo hermētiķu, putu uzstādīšana. atri. leti. visā latvijā.

I.K.


apdares darbi, remontdarbi, būvmateriālu tirzdniecība, dekoratīvās apdares materiāli, grīdas segumi, durvis, durvju furnitūra, šķidrās tapetes -zīda apmetums, 3d paneļi, iestieptie... griesti.
Durvis, Šķidrās tapetes Silk Plaster, 3d paneļi

Звукоизоляционные панели PhoneStar


tirdzniecības pārstāvis wolf bavārija firmas (vācija) piedāvā skaņas izolācijas paneli...
Skaņas izolācija, Trokšņu izolācija, PhoneStar

SIA "Inženiertehniskās būves"


pārdod pamatu blokus, sienu paneļi, grīdas plātnes.ekskavatora pakalpojumi, ar šķērēm.var... iznomāt vai kopprojekts.
Ekskavator

meistars Ziedonis


caurumu urbšanas darbi ar dimanta instrumentiem pamatā, sienā, grīdā ventilācijai, kanalizācijai vai citam tehnoloģiskām vajadzībām. urbjam dzelzsbetonā, ķieģelī, akmenī un... citos materiālos. dimantu urbšanas tehnoloģijas ir visprogresīvākā ātrākā, ērtākā un drošākā urbšanas metode bez putekļiem.
Caurumu urbšanas darbi

PANELTIM NV


daudzfunkcionālais strukturētais paneltim® sendvičpanelis ir viegli apstrādājams, tai pat laikā izcili izturīgs un stabils pret ārējām ietekmēm. apstrādā ar parasto rokas instrumentu komplektu un specializētiem metināšanas instrumentiem plastmasai. paneltim® paneļi ir... ārkārtīgi izturīgi pret jebkādām ārējām ietekmēm, mehāniskiem bojājumiem, skrāpējumiem, stabili pastāvīgo un šoka slodžu apstākļos, triecienizturīgi. paneļu darba... temperatūra : no -40°c līdz +80°c. paneļa hermētiska iekšējā šūnu struktūrā nodrošina... iespēju piestiprināt aprīkojumu un mehānismus tieši pie paneļa virsmas, papildus nepastiprinot... konstrukcijas; izcila skaņas izolācija un peldspēja.
Sendvičpanelis, Plastikāti, Tvertne

SIA "ROOFER"


uzņēmums veic visa veida jumta renovācijas darbus (metāla, bitumena šindeļa, māla dakstiņa, bitumena ruļļa, u. c. jumta seguma maiņa), kā arī jumta tīrīšanas darbus. veicam visa veida skārda izstrādājuma darbus (notekas, ventilācijas, skursteņi, iesegumi u. c ) demontāžu un montāžu. veicam siltināšanas darbus. veicam sendvičtipa paneļu montāžu, demontāžu....

SIA "Dimanta Tehnoloģijas"


nepieciešams caurums vai aile? sienā, grīdā vai mājas pamatā? ventilācijai, kanalizācijai vai citām tehnoloģiskām vajadzībām? zvaniet un mēs ātri un par pieņemamu cenu izpildīsim šos darbus. urbjam un zāģējam ar dimanta instumentiem dzelzsbetonā, akmenī, ķiegelī un citos... celtniecības materiālos.
Dimanta urbšana, Urbšana betonā, Betona zāģēšana, Caurumu urbšana, Urbšana

бригада_строителей_


visa veida sendvičpaneļu montāža. strādnieku brigāde ar lielu pieredzi sendvičpaneļu... uzstādīšanā. montējam jumtus, sienas un grieztus. izskatīsim visus jūsu piedāvājumus. zvaniet jebkurā laikā. aleksandrs

fressia.lv


veicam lāzera griešanas un frežēšanas pakalpojumus. projektējam un ražojam izmantojot augstas...
Radiatoru restes, Paneļi, Dekors