Pasiva maja.

Mēģināt meklēt: pasiva maja

SIA "Radi Koka Mājas"


kopā ar sia" radi koka mājas" jūsu koka māja, dārza māja, grillmāja, lapene, dzīvojamā māja , pirts vai kempinga māja būs izdevusies! par to esam pārliecinājušies pateicoties mūsu klientu atsauksmēm un gandarījumam! klientiem piedāvājam koka frēzbaļķu mājas, atbilstoši... klientu velmēm. pieredze jau kopš 2002.gada, tāpēc mūsu koka mājām dodam garantiju un nodrošinam augstāko kvalitāti.
SIA Radi Koka Mājas kopā ar sia

''BGI''


logu un durvju uzstādīšana (koku, no plastiku, alumīniju). logu regulēšana, steklopaketi aizstāšana. projektēšana, izgatavošana, ziemas dārzu uzstādīšana no alumīnija.... sekcijuvarti par mums vairāk kā 12 latvijas darba tirgū gadi. mūsu darbi kalnozols juglas 10- 9 stavu mājā, cesu iela 31 ofisu maja papildus izgatavošana, uzstādīšana, garantija un pēc... garantiju apkalpošana.
Logi durvis pagatavosim pasiva maja ''BGI'' logu un durvju uzstādīšana (koku, no plastiku,.

бригада строителей


remonts (kosmētika..eiro) ir jūsu dzīvoklī / ofiss / māja maksimāli īsos termiņos.. pilns... darbu spektrs ar jebkuru materiālu ...zvanāt...
Remonts (kosmētika..eiro) ir jūsu dzīvoklī / бригада строителей pasiva maja podiņš lamināts krāsojam.

SIA SOLAR AK


dzīvokļu remonts un biroju remonts ir mūsu specializācija, lai arī kas tas būtu – birojs,...
SIA SOLAR AK pasiva maja remontdarbi apdares darbi elektromontazas darbi dzīvokļu remonts un biroju remonts ir mūsu.

SIA "NVN Projekt"


katlu mājas, siltumtīklus, gāzes apgādes un apkures sistēmas projektēšana un celtniecība.... esošās un projektējamās ēkas energoaudits.
SIA NVN Projekt pasiva maja projektēšana apkure katli katlu māja siltumtīkli gāze energoaudits gāzes apgāde katlu mājas, siltumtīklus, gāzes apgādes un.

sia Beloteks Communication


jumtiņi un nujumes durviem, logiem....
Logi durvis furnitūra nujumes jumtiņi un nujumes durviem, logiem. pasiva maja sia Beloteks Communication.

z/s "Mežrozes"


zemnieku saimniecība "mežrozes". t. 29484449. zemnieku saimniecība „mežrozes” ir dibināta 1994. gadā vecpiebalgas pagasta vecpiebalgas novadā. savas darbības sākumā uzņēmums nodarbojās ar mežistrādi un meža pievešanu, 2002.gadā tika uzsākta meža augsnes gatavošana. katru gadu sagatavoto darbu apjoms ir strauji pieaudzis un pašlaik esam vadošais meža augsnes sagatavošanas uzņēmums latvijā. z/s „mežrozes” 2011. gadā un 2012. gadā sagatavoja vairāk nekā 3000 hektāru meža zemju visā latvijas teritorijā. meža augsnes sagatavošanas darbus z/s „mežrozes” veic gan juridiskām , gan fiziskām personām. ziemas sezonā, kad... augsnes sagatavošana laika apstākļu dēļ nenotiek, z/s „mežrozes” veic meža pievešanu no cirsmām. meža augsnes gatavošana. meža augsnes sagatavošana. uzņēmums vairāk nekā 10 gadus veic augsnes gatavošanu, un uzkrātā pieredze nodrošina kvalitatīvu darbu veikšanu pat vissarežģītākajos darba apstākļos. lai veiktu augsnes gatavošanu, uzņēmums izmanto divus... timberjack 460 c traktorus ar aktīvas piedziņas frēzēm bracke 321 un tts delta combi, kā arī lkt-81 traktoru ar pasīvās piedziņas frēzi tfp-2. atkarībā no meža augsnes tipa, aktīvās piedziņas disku frēzi izmanto smagākās augsnēs un pasīvās piedziņas disku frēzi vieglākās... augsnēs. augsnes gatavošanu veicam izcirtumos un arī lauksaimnieciskajās zemēs.

SIA "LPL"


tehnisko un skiču projektu izstrādāšana, saskaņošana un adoptēšana. objektu celtniecība un ekspluatācijai gatavo objektu nodošana. mūsu darbi 1) tirdzniecības centrs"mols" 2) daudzstāvu autostāvvieta "arena pluss" 3) daudzstāvu dzīvojama māja "duntes ozoli" 4) dzīvojamais... komplekss "solaris" 5) porainā betona rupnīca 6) noliktāvu komplekss "liedagas-1" 7) "saules aptieka"

UAB MA stakles


предлагаем бу деревообрабатывающие станки в хорошем...

SIA"MEDI"


koka logi. kāpēc koka profila stikla pakešu logi? - videi draudzīgs, dabīgs materiāls - koka... logi rada telpā mājīgumu - koka logs kā dabīga izskata interjera elements - kokam ir patīkama... virsmas temperatūra - koka logi elektrostatiski neuzlādējas - koku krāsojot, logam var... piešķirt jebkuru krāsu un toni - koka profila logiem ir augsta siltuma enerģijas un skaņas... izolācija, ko nodrošina tehnoloģiski pareizi sagatavots un apstrādāts koka profils un atbilstoši izvēlēta stikla pakete. par mums sia “medi” ir strauji augošs uzņēmums ar 100% latvijas kapitāla. mūsu ražotne patreiz atrodas uz 2000 m². visi darba galdi 2007. gadā ir iegādāti itālijā un vācijā. mūsu darbiniekiem ir augsta kvalifikācija, kura ir iegūta strādājot latvijas un ārvalstu uzņēmumos daudzu gadu garumā. sia “medi” pārdod savu produkciju ne tikai partneriem latvijā, bet arī exsportē uz es un nvs valstīm. mūsu darbi livel buve. eiro pils. rrb. evro maja....
Mēģināt meklēt: pasiva maja