Pirts kr��sns.

Mēģināt meklēt: pirts kr��sns

Pirts meistars Gatis


būvējam saunas, krievu pirtis, turku pirtis un infrasarkano staru pirtis ,kā arī pārvietojamās... (mobilās ) pirtis. piedāvājam pirts aprīkojumu no pasaules vadošajiem aprīkojuma ražotājiem... (harvia ,eos ,helo,narvi,sawo),ka arī pirts apdares materiālu par ražotāju cenām. darba... pieredze 15 gadi latvijā un eiropā.garantijas apkalpošana.

meistars Normunds


skursteņu, žogu stabu, atbalstsienu, dekoratīvo sienu, kamīnu, plīts, pirts krāsns... mūrēšana. veicu remontus un restaurāciju. apmetēja darbi.
Meistars Normunds pirts kr��sns mūrnieks apmetums celtnieciba skursteņu, žogu stabu, atbalstsienu, dekoratīvo.

SIA "FERINGER BALTIJA"


feringer oficiālais pārstāvis baltijas valstīs. ar malku kurināmās pirts, saunu krāsnis.... kazani, kamīnkrāsnis, ekonomaizeri, skursteņi. www.feringer.lv
SIA FERINGER BALTIJA feringer oficiālais pārstāvis baltijas pirts krāsns saunu krāsnis pirtis pirts kr��sns.

Pechnik.lv


plīts, kladka un krāsnis, kamīni, pirts krāsnis, plītis, holandiešu, zviedru, krievu krāsnis,... kušetes remonts.
Plīts, kladka un krāsnis, kamīni, pirts pirts kr��sns Pechnik.lv kamīni krāsni podiņš.

Ķieģeļu Nams


pārdodam ķieģeļus - celtniecības, apdares-skaldītos, rupji skaldītos- baltus un krāsainus. piegāde visā latvijā . pirts krāsns, dārza kamīnu, skursteņu un žogu stabu mūrēšana no... ķieģeļiem. jebkādi mūrēšanas pakalpojumi – ar pieredzi ātri un kvalitatīvi. www.kiegelunams.lv
Ķieģeļu Nams pārdodam ķieģeļus - celtniecības, pirts kr��sns kamīni pirts krāsns dārza kamīni konsultācijas ķieģeļi.

SIA "IS"


mēs nodarbojamies ar guļbūvju ēku būvēšanu - mājas, pirtiņas, vasarnīcas, lapenes,... darbnīcas, garāžas, dārza mēbeles. pilnīgi gatava guļbaļķu pirts un majas, ar piegādi un... montāžu.
Pirts kr��sns gulbuves pirtis koka mājas koka pirtis mēs nodarbojamies ar guļbūvju ēku būvēšanu SIA IS.

SIA "Radi Koka Mājas"


kopā ar sia" radi koka mājas" jūsu koka māja, dārza māja, grillmāja, lapene, dzīvojamā māja , pirts vai kempinga māja būs izdevusies! par to esam pārliecinājušies pateicoties mūsu... klientu atsauksmēm un gandarījumam! klientiem piedāvājam koka frēzbaļķu mājas, atbilstoši klientu velmēm. pieredze jau kopš 2002.gada, tāpēc mūsu koka mājām dodam garantiju un nodrošinam augstāko kvalitāti.
Kopā ar sia

Krāšņu mūrnieks


mūrnieks izrāda pakalpojumus pa krāvumu un krāsnu remontu, kamīnu, pirts krāsnu, plātnes,... holandietes, zviedrietes, krievu krāsnis, mūrīši. aplūkošu jebkurus piedāvājumus.

Печник


mūrnieks izrāda pakalpojumus pa krāvumu un krāsnu remontu, krāsnu - kamīnu, pirts krāsnu.... plātnes, kvēpekļu krāsnis. zviedrietes, golandki. krievu krāsnis. papildus garantija, materiāla iepirkums, piegāde.

SIA AKS MONTĀŽAS SERVISS


mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze tērauda apkures katlu un pirts krāsniņu ražošanā. katlu... jauda līdz no 4kw līdz 100 kw, kuri darbināmi ar cieto kurināmo. katli tiek izmantoti rūpniecības un dzīvojamo ēku apkurei un ūdensapgādei. mēs ražojam: apkures katlus, pirts... krāsniņas, kamīnus, ūdens boilerus, ūdens tvertnes, metālizstrādājumus. mūsu pakalpojumi:apkures sistēmas uzsādīšana, apkures sistēmas remonts, apkures sistēmas apkope, radiatora uzstādīšana, apsildāmās grīdas uzātādīšana,pivienošana, santehnikas uzstādīšana, konsultācijas, tāmešana, izstādājumu piegāde. mūsu metālapstrādes uzņēmums izgatavo pēc individuālā pasūtījuma standarta un nestandarta metālkonstrukcijas un metālizstrādājumus no tērauda un citiem metāliem.
Apkures katli pirts krāsns metālizstrādājumi SIA AKS MONTĀŽAS SERVISS mums ir vairāk nekā 10 gadu pieredze tērauda pirts kr��sns.
Mēģināt meklēt: pirts kr��sns