Projektēšana elektrisko tīklu.

ELEKTRON


termogrāfija (saskaņā ar mk noteikumi nr. 238 – ugunsdrošības noteikumi.) tiek izrakstīts elektroinstalācijas kontaktsavienojumu pārbaudes akts; kabeļu izolācijas pretestības pārbaude; zemējuma un zibensaizsardzības pārbaude; zemējuma nepārtrauktības pārbaude; cilpas faze-0 pārbaude; īsslēguma strāvas mērījumi; apgaismojuma līmeņa mērījumi; elektrisko automobiļu... uzlādes stacijas pārbaude; zemējuma īpatnējas pretestības mērījumi (priekš apakšstacijam); sastādām aktu saskaņā ar nr. 238 6. pielikums –“ elektroinstalācijas izolācijas pretestības mērījumu, elektroiekārtu, zemējuma ierīces un zemējumvada nepārtrauktības pretestības un zibensaizsardzības sistēmas pārbaudes akts.”; izrakstam sertificēta elektriķa atzinumu. iekšējās elektroinstalācijas projekti; elektroapgādes projekti; teritorijas apgaismojuma projekti; stāvvietas apgaismojuma projekti; teritorijas zibens aizsardzības projekti;
Kabeļu izolācijas pretestības, Termogrāfijas apsekošana, Projektēšana elektrisko tīklu

Elektrium


sia ar lielu pieredze. profesionālisms.garantija. jaunas elektroinstalācijas montāža, jebkuras sarežģītīabas objektā ; sadales montāža un nomaiņa; rozešu, slēdžu montāža, remonts; elektrotehnikas pieslēgšana; silto grīdu ieklāšana; ārā teritoriju, jumtu, noteku apsilde; nomainīsim apgaismojumu pret led lampām; visa vajadzīgā dokumentācija nodošanai ekspluatācijā kā arī piedāvājām: apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas sistēmu projektēšana, montāža un apkalpošana. video novērošanas sistēmu projektēšana, montāža un... apkalpošana. kā arī zibens aizsardzības sistēmas montāža .
Elektroinstalacija elektrķis, Elektromontāžas darbi, Projektēšana elektrisko tīklu

Elektroinženieris


elektroietaišu projektēšana (elektroinstalācijas projektēšanā), izpilddokumentācijas... sastādīšana. izbraukšanā uz objektu klientam ērtajā laikā darba dienas un brīvdienas. labas cenas un termiņu ievērošana. projekta realizācijas cenas piedāvājumu sastādīšana un projektētāja autoruzraudzība montāžas laikā. ir sertifikāti: spēka un apgaismes instalācijas līdz 1kv vadības un automātikas ietaises līdz 1kv kabeļu elektropārvades līnijas līdz 1kv zibensaizsardzība
Projektēšana elektrisko tīklu, Elektromontāžas darbi, Projektēšana

SIA "Elarc"


elektromontāžas uzņēmums sia „elarc” piedāvā: • elektromontāža • vājstrāvas sistēmas • automātika • remonts un apkalpošana • projektēšana • materiāli ar piegādi... • konsultācijas • metināšanas darbi rīga, rīgas raj., jūrmala dmitrijs vedels sertifikāta nr. 70-1429 +371 28331290 dmitrijs.vedels@gmail.com www.elarc.lv

Sia "2K projekts"


projektēšana, latvenergo pieslēgum projektu izstrāde, kā arī citu veidu elektrosistēmu un... tīklu projektēšana, bezmaksas konsultācija - par labāko un lētāko pieslēguma veidu un jaudu.... nosauciet kolēģu cenas un mēs piedāvāsim lētāk!!!.
Projektēšana elektrisko tīklu, Latvenergo, Projektu izstrādāšana

ELEKTROMEHANIZĀCIJA


mūsu kompānija specializējas iekšējo un ārējo elektrotīklu projektēšanā, iekārtu... montāžā un piegādē, kas nodrošina nepārtrauktu un energoefektīvu rūpniecisko un civilo objektu elektroapgādi. mēs pārstāvam iekārtu ražotājus ar senām tradīcijām un izcilu reputāciju, un mūsu pieredzējušie speciālisti piedāvās jums visoptimālāko objekta energoefektivitātes, energoneatkarības un energodrošības paaugstināšanas risinājumus. mūsu mērķis – kvalitatīvo produktu un pakalpojumu sniegšana elektroenerģētikas jomā. mūsu galvenie produkti un pakalpojumi: - ģeneratori, ups, automātiskā rezerves ieslēgšana (ari), sūkņi, metināšanas iekārtas; - projektēšana un montāža; - jauns pieslēgums elektrotīklam... un pieslēguma nomināla palielināšana; - elektroaudits; - serviss un apkalpošana; - dīzeļģeneratoru noma.
Ģeneratori, Dīzeļa ģeneratori, Projektēšana elektrisko tīklu

SIA "Elektro PRO"


sia „elektro pro” piedāvā savus pakalpojumus elektroapgādes un vājstrāvu tīklu nozarēs.... ir darba pieredze daudzos objektos: dzīvokļi, ofisi, ražošanas telpas, skolas, fermas, dzīvojamie kompleksi, viesnīcas. piedāvājam sadarbību gan juridiskām personām, gan privātpersonām. par elektrību piedāvājam: • konsultācijas; • tāmju sastādīšanu; • projektēšanu (ir sertifikāts elektroapgādes projektēšanai līdz 1kv); • montāžu (vecās... instalācijas maiņa, jaunā instalācija, gaismekļu montāža, āra darbi, elektrosadalņu montāža, zemējums, zibensaizsardzība) ir leea sertifikāts elektroietaišu izbūves darbu vadīšana un būvuzraudzība līdz 1 kv; • izpilddokumentācijas sagatavošanu un nodošanu (programma autocad); • apkalpošanu; • garantijas. kvalitāte. par vājstrāvu sistēmām piedāvājam: • konsultācijas; • tāmju sastādīšanu; • montāžu apsardzes un ugunsdrošības sistēmas, videonovērošana, apziņošanas sistēmas, automātika); • izpilddokumentācijas sagatavošanu un nodošanu (programma autocad); • apkalpošanu; • garantijas. kvalitāte.
Elektromontāžas darbi, Vājstrāvas tīkli, Projektēšana elektrisko tīklu

KONELS SIA


izpildāmo darbu veidi: iekšējie elektromontāžas darbi. ārējo elektroapgādes tīklu... ierīkošana ar spriegumu līdz 1000v. ielas apgaismojuma montāža ar balstu uzstādīšanu. arhitektoniskā un dekoratīvā izgaismošana. vājstrāvas tīkli. projektēšana. elektrisko... tīklu parametru mērījumi. par mums elektromontāžas darbi - viens no svarīgākajiem sia... „konels" darbības virzieniem. darba gaitā elektromontāžas apakšvienība liek galveno uzsvaru uz profesionālismu, dziļu lietas izpratni, uzmanīgu attieksmi pret pasūtītājiem. paveikto darbu kvalitātes kontrole tiek veikta katrā tās izpildes posmā. augsts elektromontāžas darbu līmenis tiek nodrošināts vēl pateicoties sertificētu materiālu un iekārtu, labāko elektromontāžas instrumentu izmantošanai. samērā neilgā darbības laikā sia „konels" paveikusi un nodevusi ekspluatācijā desmitiem visdažādākās nozīmes objektus, sākot no nelielām privātmājām un dzīvokļiem līdz daudzdzīvokļu, ofisiem, ražošanas un sporta nozīmes celtnēm.

SIA "Baltic Network group"


sia "bng" piedāvā vājstrāvu elektrisku un optisku tīklu projektēšanu un montāžu,... videonovērošanu, telefonu. komunikāciju starplika iekšpus mājām, ofisiem, rūpnieciskām ēkām. iekšēju un ārēju kabeļu tīklu instalācija. saprātīgas cenas, ātrums, kvalitāte.... tel. 25958192. mūsu darbi 1) "trēšais tēva dēls" bibliotēku pieslēgums pie interneta pa visu latvijas teritoriju 2) "baltic international bank"

SIA Komlain


lokālo tīklu projektēšana, instalācija un apkalpošana...