Rūpnieciskie vibratori.

Mēģināt meklēt: rūpnieciskie vibratori

SIA Energostar


наша компания предлагает: широкий ассортимент...
Elektromotori, Motor-reduktori, Rūpnieciskie vibratori

SIA "A-Rent"


1.piedāvājam nomat fasāžu sastatnes, mitrumsavaceji, vibroblietes 70- 330 kg, vibrokajas , dziļumu vibratori, pumpji, 3-7kw ģeneratori, ģeneratori ar metinājumu, perforatori,... betonmaisitaji, opt. nivelieri, regipsu pacēlāju, gāzgriešanu, 30-70 kw gāzes sildītāji, kompresoru un t.t. 2.veicam komercpārvadājumi apjomam no 0 līdz 30 m2 3.rokam tranšejas kabeliem u.c.
Noma fasāžu sastatnes, Dziļumu vibratori, Pumpji, Ģeneratori

SIA "KETS LV"


plašā sortimentā pītie un metinātie sieti, metāliskas perforētas loksnes un teniskie audumi....
Perforētie materiāli, Rūpnieciskie sieti, Tehniskie audumi

SIA"ExsoBalt"


rūpniecisku objektu montāžu un apdaru darbi, noliktavu un ledusskapju no "sendvich" panelējumu.... kvalitātes garantija, specializācija.

aleksandrs kuzmins


kapitālais, kosmētiskais remonts- dzivojamās un rūpnieciskās telpās . darbus izpildām ātri... kvalitatīvi ar garantiju-cenas par m2 pēc vienošanās. kā arī pieņemam pasūijumus uz māju siltināšanu un to to būvniecību no pamatiem no pavasara

HYDRO SYSTEMS SIA


apkures sistēmas, ūdensvada, kanalizācijas montāža un apkalpošana daudzdzīvokļu, privāt mājās un rūpnieciskos objektos. rīgā un rīgas rajonā....
Kanalizācija, Apkure

SIA "AMD enerģija"


kvalitatīvi veicam iekšējo un ārējo gāzes vadu izbūvi, projektēšanu un gāzes katlu montāžu dzīvojamajās ēkās un rūpnieciskajos objektos. mūsu meistari aizbrauks uz objektu,... divu dienu laikā sastādīs tāmi un detalizēti iepazīstinās ar darba norises gaitu. mēs spēsim rast visdažādākos apkures sistēmu risinājumus un indiviuālu pieeju katram klientam. piedāvājam augstāko kvalitāti, labāko servisu par konkurētspējīgu cenu jelgavā, dobelē, olainē, kalnciemā, ozolniekos un tās apkārtnē.
Gāzes vadu izbūve, Gāze katlu montāža un nomaiņa, Gāzes vadu projektēšana

SIA "GrifiKo"


civila celtniecība ( privātu māju būvniecība, rekonstrukcija un restaurācija, ka arī mazstāvu daudzdzīvokļu māju būvniecība. dzīvojamo un sabiedrisko ēku remonts.) rūpnieciska... celtniecība (rūpniecisku ēku, cehu un korpusu būvniecība, rekonstrukcija un restaurācija, ka... arī angāru būvniecība). projektētāju, dizaineru, arhitekta un būvuzrauga pakalpojumi. konsultācijas un palīdzība būvniecības kredīta saņemšana. par mums sia "grifiko" tika nodibināta ka firma kura nodarbojas ar vispārceltniecisku darbu izpildi un celtniecības tehnikas nomu. mūsu firma strādā gan jauni, gan pieredzējuši speciālisti, kā arī sertificēti inženieri un kvalificēti strādnieki.

SIA AR Krauja


industriālais alpīnisms, rūpnieciskais alpīnisms, darbs grūti pieejamās vietās, jumta darbi,... montāža, demontāža, reklāmas uzstādīšana, darbs augstumā, jumtu tīrīšana, krāsošana, pretkorozijas apstrāde, sniega tīršišana, jumtu un torņu apsekošana, defektācijas noteikšana, fasādes darbi, projektēšana.
Industriālais alpīnisms, Darbs augstumā, Jumtu darbi

Pilsētas koki


koku zāģēšana, zaru zāģēšana, rūpnieciskais alpīnisms, sniega tīrīšana no jumtiem,... darbs augstumā. daudz pateicīgu klientu. par mums koku zāģēšana, zaru zāģēšana, koku vainagu veidošana. zāģēju bīstamus kokus, ko nevar nozāģēt uzreiz. zāģēju virs jumtiem, elektrolīnijām, sētām, pie intensīvas satiksmes. lielo koku zāģēšana. mūsu darbi 90 liepu vainagošana p. stradiņa slimnīcā, bīstamās papeles zāģēšana lv prezidenta pils teritorijā rīgā pils laukumā 3 daudz citu zāģēšanu, kā piemēram, koku zāģēšana raunā parka ielā, saulkrastos... papildus garantēju drošu darba izpildi bez bojājumiem - saudzējot jūsu īpašumu, dabu.
Mēģināt meklēt: rūpnieciskie vibratori