Radiatori.

Sertificēts santehniķis Vladimirs Zasipkins


zemas cenas uz radiatoriem ar uzstādīšanu, ūdens skaitītāju maiņa un citi santehniskie darbi.... par cenu vienosimies!

UAB "AREMIKAS"


canal system - grida iebuvejamie konvektori radiatori regullus; sollarius; decor; inside. dubel -... gridas radiatori 36 krasas - bez maksas. garantijas laiks ir 25 gadi! vara-aluminija. piegade tikai... 2-3 nedelu laika!
Iebuvejamie konvektori, Radiatori radiatori, Vara-aluminija

ELEKTRO STARS


elektromateriālu internet veikals kabeļu kanali caurules turētāji pagarinātaji rozetes sledži sadales drošinātāji izolacija kabeļi automati gaismekli prožektori spuldzes instrumenti skaitītāji radiatori siltas gridas un citie ar piegade....

Thermasensa | SIA Q-Stas


sia q-stas ir ražošanas komercfirma, kas nodarbojas ar elektrisko un ūdens dvieļu žāvētāju un radiatoru izstrādi no nerūsējoša tērauda, ražošanu un pārdošanu ar preču zīmi... thermasensa®. firma ir dibināta 2005. gadā. mūsdienīgas tehnoloģijas, kuras pielieto dvieļu žāvētāju un radiatoru ražošanā, pastāvīga kvalitātes kontrole visos posmos un augstas... prasības, izvēloties personālu, ļāva uzņēmumam ieņemt līdera pozīcijas un kļūt par šādu tehnoloģiju pamatlicēju latvijā.
Apkure, Radiatori, Dvieļu žāvētāji

SIA "NEC Line"


čuguna radiatoru restaurācija. iekšējā tīrīšana ar augstspiediena sūkni. ārējā... tīrīšana ar smilšu strūklu un krāsošana. sekciju izjaukšana, salikšana ar jaunām blīvēm starp sekcijām (blīves ir eļļas izturīgas un līdz 320 c. , neatkarīgi no rad. vecuma. vītnes iegriezšana korķos. radiatoru presēšana (pārbaude) līdz 6 bar. uzražojam arī radiatoru... stabilas kājas. , kā arī varam radiātorus uzstādīt un pievienot pie apkures sistēmas. ieteicams ulmaņu laika radiatori, krievu ražojuma radiatorus nepieņemam....

мастер


visu veidu santehnikas darbi ar materiāliem un iekārtām pa īpašām cenām. apkure, ūdens,...
Santehnikas darbi, Radiatoru maiņa, Ūdensvads

бригада строителей.


veicam apkures katlu, radiatoru tirisanu pec tirisanas, siltums radiatoros uzlabojas par 30% mazaki... izdevumu uz apkuri, malku, gazi!

metala-izvesana


nopirkšu jūsu vecos metāllūžņus - radiātorus, akumulatorus, veļasmašīnu, gāzes plīti....

мастер Вадим


radiatoru nomaiņa un uzstādīšana visu izmēru. purvciems, pļavnieki, ziepnikalns, imanta,... zolitūde, mežciems, teika, centers, čiekurkalns, iļģuciems, bolderāja, ķengarags. mes pasi sarunasim par udens slegsanu un nolegsanu. kvalitatīvi bez brivdienam. garantija 10 gadus. mēs izmantojam tikai labākos materiālus. izvedīsim vecos radiatorus. darba pieredze vairāk nekā 15... gadus.
Santehnikas darbi, Radiatori, Dušas kabīnes

Baltic Restoration Studio


baltijas restaurēšanas studija čuguna radiātoru restaurācija, uzpirkšana, tirzniecība. kā...
Čuguna radiatoru restaurācija, Restaurācijas darbi, Santehnikas darbi