Radiatoru restes.

Mēģināt meklēt: radiatoru restes

SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi


veicam dažādus celtniecības un remonta darbus. -pamatu likšana -fasādes siltināšana -visa veida jumtu konstrukcijas -mūrnieku darbi - iekšējās apdares darbi -flīzēšana -krāsošana -reģipša likšana -tapešu līmēšana -grīdas ieklāšana -galdniecības pakalpojumi -montāžas pakalpojumi -remonta darbi -apkures sistēmu montāža būvējam no pamatiem līdz atslēgai ar visām komunikācijām. pieredze un kvalitāte. zvaniet un izrunāsim, kā varam jums palīdzēt. telefons: +371 27 553 721. vairāk skatiet mājas lapā: www.apkuremajai.lv veicam dažādus celtniecības un remonta darbus. dažus no mūsu pabeigtajiem darbiem varat apskatīt galerijās http://apkuremajai.lv/page/constr mūsdienīga, veselīga, ekonomiska apkure dzīvokļiem, mājām, birojiem, restorāniem, veikaliem, ražošanas telpām. -siltās grīdas -siltās grīdlīstes... -radiatori-sildītāji uz sienas -griestu infrasarkanie sildītāji -akumulācijas krāsnis... -infrasarkanās lampas terasēm, restorāniem, automazgātuvēm, servisiem, darbnīcām... -infrasarkanās pirtis -uzstādīšana www.apkuremajai.lv konsultācijas pa tālruni, objekta apskate bezmaksas. pasūtīt internetā varat arī mūsu jaunajā interneta pasūtījumu lapā http://shop.apkuremajai.lv
Veicam dažādus celtniecības un remonta darbus. SIA APKURE MĀJAI apkures sistēmas, celtniecība un remonta darbi radiatoru restes infrasarkanie sildītāji celtniecības un remonta darbi apkures sistēmās.

fressia.lv


veicam lāzera griešanas un frežēšanas pakalpojumus. projektējam un ražojam izmantojot augstas...
Radiatoru restes veicam lāzera griešanas un frežēšanas fressia.lv radiatoru restes paneļi dekors.

Baltijas radiatoru restaurators


baltijas radiatoru restaurators piedāvā visa veida čuguna radiatoru restaurāciju, uzņēmums ar... vairāku gadu pieredzi palīdzēs jums atrast labāko risinājumu gan dzīvojamām, gan komerctelpām. strādājam gan ar privātpersonām, gan ar uzņēmumiem, slēdzam sadarbības līgumus. pieskaņosim krāsas jebkuram interjeram, palīdzēsim ar profesionālu dizaineru padomiem. iespējams restaurēt jūsu vecos radiatorus, ka arī iegādāties jau restaurētus... radiatorus. piedāvājumā plašs klāsts klasisko ulmaņlaiku čuguna radiatoru, dažādi izmēri,... izveidojam vajadzīgo radiatora sekciju skaitu. pie mums jūs atradīsiet plašāko piedāvājumu... latvijā, labākās cenas un kvalitāti un vienmēr pozitīvu attieksmi. no radiatoru demontāžas... līdz pat restaurēto radiatoru uzstādīšanai ( vecās krāsas noņemšana, radiatoru skalošana... ar ķīmijuzem spiediena, sekciju pārpresēšana, pārbaude zem spiediena, jaunas krāsas profesionāla uzklāšana ) pēc radiatoru skalošanas to siltuma atdeve palielinās par 20-30% tas... garantēs siltumu jūsu mājās pat aukstākajos ziemas rītos. strādājam pa visu latviju un baltiju. talrunis 28281515 epasts rrestaurators(at)inbox.lv...
Baltijas radiatoru restaurators piedāvā visa Baltijas radiatoru restaurators čuguna radiatoru restaurācija radiatoru restes.

Baltic Restoration Studio


baltijas restaurēšanas studija čuguna radiātoru restaurācija, uzpirkšana, tirzniecība. kā... ari dažādu antīgu prikšmetu restaurācija. augstākā limeņa kvalitāte, stŗdājam visā... baltijā. atsevišķa pieeja katram klientam.
Baltic Restoration Studio čuguna radiatoru restaurācija restaurācijas darbi santehnikas darbi radiatoru restes baltijas restaurēšanas studija čuguna.

SIA "NEC Line"


čuguna radiatoru restaurācija. iekšējā tīrīšana ar augstspiediena sūkni. ārējā... tīrīšana ar smilšu strūklu un krāsošana. sekciju izjaukšana, salikšana ar jaunām blīvēm starp sekcijām (blīves ir eļļas izturīgas un līdz 320 c. , neatkarīgi no rad. vecuma. vītnes iegriezšana korķos. radiatoru presēšana (pārbaude) līdz 6 bar. uzražojam arī radiatoru... stabilas kājas. , kā arī varam radiātorus uzstādīt un pievienot pie apkures sistēmas. ieteicams ulmaņu laika radiatori, krievu ražojuma radiatorus nepieņemam....

Sia LarSan


thermodul ir unikāla apkures sitēma, radīta 1990.gadā itālijā un ieguvusi vairākas prestižas... plan expogodalgas un plašu popularitāti visā eiropā.kompānijas mērķis bija thermodul padarīt par pilnvērtīgu un nevainojamu apkures sistēmu, par pamatu ņemot cilvēka veselību un enerģijas ekonomiju. thermodul vizuāli izskatās kā grīdas līsts,kurā zem siltuma izstarojoša paneļa ir paslēpts sildelements, kas nodrošina efektīvāko telpuapsildi. šāda veida dizainu var iekļaut ikvienā interjerā,kas paver jaunas iespējas kā dizaineriemun arhitektiem, tā arī ēku īpašniekiem.piedāvājam divu veidu termodul apkures sistēmas ūdens un elektrisko versiju. elektriskais modelis ir lieliski piemērots telpās, kuras netiek apkurinātas regulāri, piem. vasarnīcas, noliktavas, garāžās.thermodul sistēma ir sertificēta saskaņā ar eiropas apkures efektivitātes normām,ka ari thermodul sistēma atbilst ekoloģiskās būvniecības standartiem, kas ļauj taupīt enerģiju un dzīvot veselīgā vidē. thermodul oficiālais pārstāvis baltijas valstīs: sia „larsan” thermodul ir vienkāršs un funkcionāls: -tas strādā ar jebkuru siltuma iegūšanas metodi: sākot no visa veida apkures katliem, līdz siltuma sūkņiem un saules enerģijas; -tas ir viegli piestiprināms pie sienas; -tas var būt pilnībā redzams- ir kā dizaina elements; -to var izmantot gan jaunbūvēs, gan esošās ēkās- piestiprinot esošo grīdlīstu vietā, nesabojājot grīdu vai sienu apdari. thermodul ievērojami ietaupa enerģiju: -temperatūru sistēmā var uzturēt par 2/3 grādiem zemāku, kā standarta apkures sistēmām, saglabājot komforta līmeni; -ātrākā siltuma atdeve- šķidrums sistēmā ir ļoti maz, kas ļauj to uzsildīt ļoti ātri; -siltums telpā izplatās vienmērīgi, neveidojot liekus siltuma uzkrājumus pie griestiem; -sistēmu var ērti regulēt, lieki nesildot telpas, kad tas nav nepieciešams. thermodul ir eleganta sistēma: -izsmalcināts dizains, kurš iederas ikvienā interjerā. sistēma ir noformēta dažādos vizuālos efektos un pieejama liela toņu dažādība; -sistēma pilda grīdas līsts funkcijas, netraucējot iekārtot telpu un izvietot mēbeles tajā; -paver jaunas iespējas dizaineriem, arhitektiem, būvniekiem un namu īpašniekiem; -lieliski kombinējams ar dažāda stila mēbelēm un ērti pie tām piestiprināms. thermodul īpašu padara tā virsējais panelis, kurš ir izstrādāts ļoti gudri. tas siltumu neizplata ierastās konvekcijas ceļā, bet gan lielāko daļu tā (80-85%) izstaro (tieši tā, kā mēs uz zemes saņemam siltumu no saules). tas ir pats dabiskākais, veselīgākais un efektīvākais siltumapmaiņas veids. pateicoties šādam siltumapmaiņas veidam, thermodul spēj nodrošināt virkni priekšrocību, salīdzinot ar pārējām apkures sistēmām.
Sia LarSan thermodul ir unikāla apkures sitēma, radīta radiatoru restes apkures sistēmas gridlists apkures sistema radiatori.

SIA Eling


metala durvi pec pasutijuma, garazas varti pec pasutijuma, rezgu durvi, logu restes pec pasutijuma ,... zogu sekcijas, kaltetas detalas pec pasutijuma. durvju montaza, vartus montaza, restes montaza....
Garāžu varti durvis restes SIA Eling metala durvi pec pasutijuma, garazas varti pec radiatoru restes.

Sertificēts santehniķis Vladimirs Zasipkins


zemas cenas uz radiatoriem ar uzstādīšanu, ūdens skaitītāju maiņa un citi santehniskie darbi.... par cenu vienosimies!

Latvijas Čuguna Lējumi


ražots latvijā. čuguna lējumi pa tiešo no ražotāja. piegāde visā latvijas teritorijā. pelnu restes; plīts virsmas; cepeškrāsnis; šīberi; durtiņas; kustīgie ārdi; dekoratīvie... lējumi. kā arī čuguna, tērauda un krāsainie lējumi pēc jūsu individuāla pasūtījuma. lējumu formu izgatavošana.
Lējumi čuguna čuguna plīts virsma pelnu reste Latvijas Čuguna Lējumi ražots latvijā. čuguna lējumi pa tiešo no radiatoru restes.

мастер


visu veidu santehnikas darbi ar materiāliem un iekārtām pa īpašām cenām. apkure, ūdens,...
Radiatoru restes visu veidu santehnikas darbi ar materiāliem un santehnikas darbi radiatoru maiņa ūdensvads мастер.
Mēģināt meklēt: radiatoru restes