Rekonstrukcija.

DE-GRUPA


buvnieciba, remontdarbi, rekonstrukcija....

Rеконструкция Rеновация Rемонт


rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas paplašinājums, stāva, piebūves virsbūve. viss... būvdarbu spektrs. konsultācijas, optimāla lēmuma izvēle, posmsecīga rekonstrukcija. darbs pa... visu latviju. izdarīt vecs jauns, ar minimālas izmaksas!
Rekonstrukcija renovacija remonts rekonstrukcija Rеконструкция Rеновация Rемонт rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas.

SIA "BROVEKS"


ēku celtniecība, rekonstrukcija un remonts. tāmēšana un būvuzraudzība. ēku celtniecība,... rekonstrukcija un remonts. tāmēšana un būvuzraudzība. ēku celtniecība, rekonstrukcija un... remonts. tāmēšana un būvuzraudzība.

BUVMASTER


rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas paplašinājums, stāva, piebūves virsbūve. viss... būvdarbu spektrs. konsultācijas, optimāla lēmuma izvēle, posmsecīga rekonstrukcija. darbs pa... visu latviju. izdarīt vecs jauns, ar minimālas izmaksas!
Celtniecība remonts apkure rekonstrukcija un privātmāju remonts. mājas rekonstrukcija BUVMASTER.

Eriks


строительство, укрепление берегов, комплексная...

SIA “Perfekt Būve”


būvniecība un rekonstrukcija, iekšējie apdares darbi, inženierkomunikāciju darbi, interjera un... dizaina izstrāde un realizēšana. visa veida būvniecības darbi, būvniecības konsultācijas, būvdarbu vadīšana.
SIA “Perfekt Būve” būvniecība un rekonstrukcija, iekšējie apdares buvnieciba telpu remonts telpu iekšeja apdare rekonstrukcija.

мастер Иванов :)


kvalitatīvi santehniskie darbi ( ūdens, kanalizācija, apkure ). montāža un rekonstrukcija ar... dažādu materiālu, kā lielos objektos, tā arī privātmājas. ir liela pieredze šajos darbos. kā arī izskatīšu jebkurus piedāvājumus par pastāvīgu darbu.

SIA "GrifiKo"


civila celtniecība ( privātu māju būvniecība, rekonstrukcija un restaurācija, ka arī... mazstāvu daudzdzīvokļu māju būvniecība. dzīvojamo un sabiedrisko ēku remonts.) rūpnieciska celtniecība (rūpniecisku ēku, cehu un korpusu būvniecība, rekonstrukcija un restaurācija, ka... arī angāru būvniecība). projektētāju, dizaineru, arhitekta un būvuzrauga pakalpojumi. konsultācijas un palīdzība būvniecības kredīta saņemšana. par mums sia "grifiko" tika nodibināta ka firma kura nodarbojas ar vispārceltniecisku darbu izpildi un celtniecības tehnikas nomu. mūsu firma strādā gan jauni, gan pieredzējuši speciālisti, kā arī sertificēti inženieri un kvalificēti strādnieki.

Мастер "Aleksandrs" с большим опытом. Бригада из 6 человек.


: master galdnieks ar komandu un pieredzi, ir ieteikumi. veicam būvdarbus no fonda nodot atslēgu. rekonstrukcija par pašreizējo projektu, jo izmaiņas, papildinājumus jebkuras sarežģītības. :... master celtnieks ar plašu pieredzi, ieteikumiem. veikt būvniecību vai apkopes darbus, jo rekonstrukcijas ēku, ieskaitot, mājas, lapenes, jumtiem. www.sohas.eu...
Строительство реновация домов крыши фасады бани : master galdnieks ar komandu un pieredzi, ir Мастер Aleksandrs с большим опытом. Бригада из 6 человек. rekonstrukcija.

SIA VLK 21


visie celtntcibas darbi-maji, vasarnici, dzivokli un t/t. remonts, mes daram to ko varam-un ne...