Rokam.

Копаем траншеи вручную


rokam tranšejas. аr rokām vai ar minitraktoru. montažnieki ar lielu pieredzi. komunikāciju... guldīšana zemē. kabelis un ūdensvadacaurules. pieslēgums. alumīnija un kapara kabeļis.
Rokam, Tranšejas, Guldīšana

brigada из 3 человек


visa veida jumta un skaarda darbi. uzstaadam palodzes, renes, kores, veejmalas, ventilaacijas darbi,...

"J.L.Global Union" SIA


celtniecibas darbi guļbūvju izgatavošana metāla konstrukciju izgatavošana un montāža projektu...

Sia Forsteri


- bruģēšana, - tehniku celtniecībai un ceļu būvei, - vibroblietes, - ražošanas iekārtas, -...

ПсковСрубы


izgatavojam guļbūves rokām cirstas. dažādu veidu cirtes: "krievu bļoda ar radzēm", "kanādas... kauss", "norvēģu izciršana". jebkuru diametri no 18 līdz 50+, skatiet mūsu ražotne patreiz atrodas krievijā, pleskavas apgabalā. pastāvīgi kuģis guļbūve (guļbūves), eksportu.
Guļbūves, Koka mājas, Pirts

SIA Būve GL


laukumu un piemājas dārzu celiņu bruģēšana ar betona, granīta, klinkera un koka bruģi. kā...

DmD Demontāžā


visa veida demontāžas darbi. dėmontējam visu sākot no grīdas līdz griestiem un jumtam. sagatavojam ekas remontam. veicam teritorijas labiekartošanu. piedāvājam visa veida teritorijas labiekārtošanas un demontāžas darbus. veicam- 1)visu kas saistīts ar demontāžu ( nojaucam ēkas piilnā sastāvā, sienas gridas vienuvārd sakot visu kas jānojauc. 2)izt'iram beniņus garazas un citas vietaas no nevajadzigiem kramiem 2) veicam teritorijas labiekārtošanas darbus. zāģējam kokus, krūmus rokam visu ko var izrajt ar rokām. 3)tīram sniegu no 0. 20sant... kvadrāta. 4)sagatavojam ekas, telpas remontam. daram ļoti daudz un dažādus darbus, zvaniet un jautājiet. objektus apskatam nekavējoties un par cenām vienojamies pēc objekta apskates. darbus veicam rīgā, jūurmala un 50km radiusā ap to. sīkā
Demontāžas, Demontējam, Teritorijas labiekārtošana

SIA "A-Rent"


1.piedāvājam nomat fasāžu sastatnes, mitrumsavaceji, vibroblietes 70- 330 kg, vibrokajas ,... dziļumu vibratori, pumpji, 3-7kw ģeneratori, ģeneratori ar metinājumu, perforatori, betonmaisitaji, opt. nivelieri, regipsu pacēlāju, gāzgriešanu, 30-70 kw gāzes sildītāji, kompresoru un t.t. 2.veicam komercpārvadājumi apjomam no 0 līdz 30 m2 3.rokam tranšejas kabeliem... u.c.
Noma fasāžu sastatnes, Dziļumu vibratori, Pumpji, Ģeneratori

LT brigada


самые низкие цены на укладку брусчатки. качественно....
Līmējam, Rokam, Dizains

Vitalij


piedāvājam jums kvalitatīvas jebkāda izmēra un sarežģītības mājas no cilindrētiem baļķiem, norvēģu lafetes, kā arī rokām cirstas mājas. piedāvājam jūsu uzmanībai... projektēšanu, izgatavošanu un montāžas darbus: mājas, pirtis, lapenes, akas, smilšu kastes, šūpoles, bērnu rotaļu laukumi, suņu būdas, dārza mēbeles, pieņemam pasūtījumus koka baļķu cilindrēšanai. celtniecības darbi no pamatiem līdz atslēgai. dažāda veida guļbūvju restaurācijas darbi.