Sētas.

SIA "NSGRUPA.LV"


sia „ns grupa” piedāvā vienu no plašākajiem preču klāstiem latvijā visam, kas saistīts ar vārtiem, žogiem un vēršanas mehānismiem. piedāvājam ’’betafence’’ žogus metinātos, pītos, paneļu, un mobīlos nožogojumus, betona stabu sētas, un koka vairogus. ka ari... uzstādīt teritoriju bīdāmos un veramos vārtus, vārtu automātiku, barjeras, ka arī veicam vārtu tehnisko apkopi.
Vārti, Žogi, Automātika

Sia Laba Sēta


ražojam precīzu formu betona izstrādājumus ievērojot sausā betona tehnoloģiju. betona sētas... stabi* pasētas* soliņi* un citi betona izstrādājumi. veidņus izgatavo mūsu galdnieki ar... ilggadēju pieredzi tādēļ spējam realizēt jebkuras mūsu klienta idejas un vēlmes mūsu kompānijai ir liela pieredze sētu un žogu izstrādē un montāžā. sētu un vārtu ražošana -... mūsu uzņēmuma pamatvirziens.
Sētas betona stabi, Vārti, Bruģēšana

SIA JUMBURGS


sia jumburgs piedāvā- vārtu, metālu vārtu konstrukciju, betona stabu un betona sētas elementu... izgatavošana un uzstādīšana. koka vairogu izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma- katra vēlmēm un dizaina nepieciešamībai. tuvāk www.jumburgs.lv
Vārti, Žogi, Sētas betona stabi

pieredzējusi brigāde


liela pieredze, sakot no nelieliem privatiem objektiem lidz pat ielam ventspili un kuldiga. veicam...

Sia "OLNAT"


izpildām teritorijas darba pa labiekārtošanu: kaltais akmens piekravāšana, uzstādām apmales, drenāžu sistēmas uzstādīšana, kokosu caurules, asfaltēšana, apzaļumošana, sētas... montāža, demontāža. izpildām fasāžu darba pa apdari, fasāžu siltināšana. putuplasts, vate, cēlapmetums.
Bruģēšana, Labiekārtošana, Fasāde, Rokam, Dizains

Meistars Oskars


kalēju darbnīca pēc individuāla pasūtījuma izgatavos ekskluzīvus metālizstrādājumus - vārtus, margas, sētas, kamīna piederumus, karogu turētājus, laternas, puķu kastes, eņģes,... grilus utt. pieņemam arī restaurācijas darbus. lai šie unikālie meistardarbi saglabātu savu ilgmūžību tie tiek karsti cinkoti un apstrādāti ar augstas kvalitātes krāsām.
Žogi vārti margas, Metāla apstrāde, Kalējs

SIA ''Alfa Home''


celtniecības uzņēmums piedāvā sekojošus pakalpojumus: 1. dzīvojamo māju un sabiedrisko ēku būvniecības un apdares darbi; 2.ēku un būvju demontāžas darbi; 3.māju,dzīvokļu un biroju remontdarbi izmantojot dabiskus būvmateriālus; 4. ārpilsētas mājas, dzimtas muižas, sētas,... villas vai lauku mājas individuāla vai tipveida projekta izstrāde,dzīvojamo māju un sabiedrisko ēku projektēšana un karkasa māju un līmēto brusu māju projektēšana, 5.interjera un eksterjera dizaina pakalpojumi; 6. dabisko materiālu tirzdniecība.
Apdares darbi, Demontējam, Ekoloģija

Бригада


apsardzes sistēmas ir video novērošana ir tīkla internets - wlan tīkla - telefonija ir...

SIA"AnkoNET"


visas darbu ainas sākot no nelielu ofisu tīkliem līdz maģistrāliem tīkliem provaideriem....

SIA "Baltic Network group"


sia "bng" piedāvā vājstrāvu elektrisku un optisku tīklu projektēšanu un montāžu,...