Saunu kr��snis.

Mēģināt meklēt: saunu kr��snis

SIA "FERINGER BALTIJA"


feringer oficiālais pārstāvis baltijas valstīs. ar malku kurināmās pirts, saunu krāsnis.... kazani, kamīnkrāsnis, ekonomaizeri, skursteņi. www.feringer.lv
Pirts krāsns saunu krāsnis pirtis feringer oficiālais pārstāvis baltijas saunu kr��snis SIA FERINGER BALTIJA.

SIA Elsauna


pirts pērtuvju un saunu būvniecība. projektējam un izstrādājam dizainu un vizualizācijas.... uzstādam elektriskās un malkas krāsnis. piedāvājam apdares materiālus-gan vietējos, gan importētos.plašs gaismu un apskaņošanas piedāvājums. termiņus un garantijas. darbus izpilda latvijas amatniecības kameras meistari.

sia Aivast


pēc individuāla projekta izgatavojam saunas, pirtis, iebūvējam dzīvokļos, ofisos, citās... telpās, restaurējam vecas saunas, pirtis. iespējami nestandarta risinājumi, atbilstoši jūsu... velmēm un iespējām. piedāvājam: - saunu, infrakabīņu iebūve jebkurā telpā (dzīvokļos,... ofisos, mājas) - vecu saunu, pirts restaurācija, pārbuve, demontāža. - galdniecības... pakalpojumi - celtniecības – remontdarbi ( dzīvokļu, māju, ofisu remonts ) ražojam : + vagondēļi (sākot no 2 ls m2), blockhouse, līstes, aplodas, + lāvasdēli no 0, 60 ls/m + durvis stikla/ stikla-koka ( 95/160 ls), + grīdas dēļi, parkets ( apse, melnalksnis, osis) no 5 ls m2, + galdneicības izstrādājumi - krēsli, galdi, durvis, mēbeles pēc pasūtījuma + kamīnmalka 2, 90 ls pērkot materiālus, izbūve ar 30 % atlaidi. augsta kvalitāte par demokrātiskam cenām, 14 gadu pieredze ražošanā, būvniecībā. strādajam visā latvijā. ražotaja cenas, garantija, konsultācijas. vairak info mūsu mājaslapā vai zvanat.
Pēc individuāla projekta izgatavojam saunas, saunu kr��snis sia Aivast saunas pirtis mājas.

ОСА


доброго дня! вас вітає пп «діброва». ми, єдині в...
Saunu kr��snis ОСА  доброго дня! вас вітає пп.

Pirts meistars Gatis


būvējam saunas, krievu pirtis, turku pirtis un infrasarkano staru pirtis ,kā arī pārvietojamās... (mobilās ) pirtis. piedāvājam pirts aprīkojumu no pasaules vadošajiem aprīkojuma ražotājiem (harvia ,eos ,helo,narvi,sawo),ka arī pirts apdares materiālu par ražotāju cenām. darba pieredze 15 gadi latvijā un eiropā.garantijas apkalpošana.

MasterPRO (частный мастер)


remonts, restaurācija, būvniecība dažāda veida kamīnu (koksnes, gāzes, ekoloģiski kurināmais), kam seko apstrāde (dekorēšanai "pabeigto"). dizains un interjers kamīns istabu dzīvokļi, mājas, villas. būvniecība visi pirtis (turku tvaika pirts,, krievu, somu sauna)... "pabeigto" veidiem. complex būvniecības, atjaunošanas un remonts dzīvojamo īpašumu - māju, villas, kotedžas.
Remonts, restaurācija, būvniecība dažāda kamīni krāsni pirtis būvniecība saunu kr��snis MasterPRO (частный мастер).

GlassKo


stilīgs, praktisks, skaisti! exclusive darbojas! stikla bezkarkasnye dizains custom-made individuāliem izmēriem. design by design. dažādu veidu mehānismi, piemēram, kupeja, atvēršana, locīšanai, vai arī pasūtīt. interjera dizains: sienas stikla ansp stikla virtuves priekšauts stikla iekšdurvis vai durvis saunām dušas un sienām no stikla gaismas paneļi no... stikla spoguļi (apgaismojums, gravēšana, smilšu strūklu) biroju platība: racks retsepshen, bārs stikla plaukts stikla starpsienas interjers no dārza: nojumes, nojumes, vasaras mājas, verandas. mērīšana, dizains, projektēšana, uzstādīšana un garantija.
GlassKo virtuves paneles dušas kabīnes stikla durvis stilīgs, praktisks, skaisti! exclusive darbojas! saunu kr��snis.

Podnieks, Krāšņu meistars


būvēju un remontēju visa veida podiņu krāsnis, pirts krāsnis, ķieģeļu krāsnis, kamīnus,...
Būvēju un remontēju visa veida podiņu kamīni krāsnis dūmvadi skursteņi saunu kr��snis Podnieks, Krāšņu meistars.

Бк Современные Деревянные Дома


modernas koka mājas ražošana un būvniecība mūsdienu koka māju , izmantojot saliektu līmētas būvniecību eksportam . dome house , savvaļas karkasu , kā arī brīvdienu mājas stilā huf haus , koka karkasa mājas, karkasa mājas . eksports laminēta finiera kokmateriāli . eksporta atbalsts! kompānija " mūsdienu koka mājas " un nodarbojas ar tradicionālo celtniecību koka māju - guļbūves , kas izgatavoti no apaļkoku un " savvaļas " žurnālā . mēs piedāvājam baļķus ar diametru no 18 līdz 34 mm no skujkoku - priežu , smereka . +380443793429 +380962151465 http://wooden-constructions.com https://www.youtube.com/watch?v=udb6atn4a64 radial gaismas , līmētas sijas do24m ilgi , dome jumti, saimniecības gnutokleenyh staru būvniecībai dome ēkas . sijām ar pastiprinātu apakšējo daļu , kā arī tieši ar nemainīgu šķērsgriezumu ar maksimālo laidumu garums līdz 15m bent līmētas būvniecība , dome mājās ukrainā un ārzemēs, koka māju eksportam . dome mājas , koka mājas eksportēt savvaļas rāmja , karkasa māju pabeigti koka māja , ražošanu laminēta finiera kokmateriāli , baļķu saunas . koka māja... no bāra
Kupola mājas koka mājas eksportēt mājiņas saunu kr��snis Бк Современные Деревянные Дома modernas koka mājas ražošana un būvniecība.

Простые и эксклюзивные внутренние и наружные работы


we are based on the private capital and our principal view of activity is inside finishing and...
Landscape works building and repair restoration works we are based on the private capital and our Простые и эксклюзивные внутренние и наружные работы saunu kr��snis.
Mēģināt meklēt: saunu kr��snis