Sienu siltin����ana.

Mēģināt meklēt: sienu siltin����ana

Inese Kleine


sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanas darbi! kreatīva un individuāla pieeja katram... pašutījumam! rakstiet vai zvaniet tel. 28351336
Inese Kleine sienu apgleznošana mēbeļu apgleznošana griestu apgleznošana sienu siltin����ana sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanas darbi!.

BBS


veicu sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanu. ko jūs iedomājaties to es jums varu uzgleznot.... gleznoju portretus un gleznas uz pasūtījumu. darba pieredze vairāk kā 10 gadi. cenas pēc vienošanās.
BBS sienu siltin����ana veicu sienu, griestu, mēbeļu apgleznošanu. ko sienu apgleznošana.

meistars Normunds


skursteņu, žogu stabu, atbalstsienu, dekoratīvo sienu, kamīnu, plīts, pirts krāsns... mūrēšana. veicu remontus un restaurāciju. apmetēja darbi.
Sienu siltin����ana skursteņu, žogu stabu, atbalstsienu, dekoratīvo mūrnieks apmetums celtnieciba meistars Normunds.

Māris Leja


specialitāte- dekoratīvā un efektu krāsošana, profesionāli sienu gleznojumi. tāpat interjera... konsultācijas un realizācija. iespējami arī tehniskie iekšdarbi, t.sk. nestandarta/īpašas kvalitātes; lielākiem apjomiem- telpu krāsošana arī ar modernu vācu iekārtu- ļoti ātri un kvalitatīvi, apm. 3€/m.

SIA "Inženiertehniskās būves"


pārdod pamatu blokus, sienu paneļi, grīdas plātnes.ekskavatora pakalpojumi, ar šķērēm.var... iznomāt vai kopprojekts.
SIA Inženiertehniskās būves sienu siltin����ana ekskavator pārdod pamatu blokus, sienu paneļi, grīdas.

STUDIOdevine


sienu un dažādu interjera priekšmetu apgleznošana, kā arī dekoratīvās faktūras veidošana.... darbus veic pieredzējuši speciālisti ar atbilstošu augstāko izglītību, stažējušies latvijā un anglijā. samaksa pēc darba apjoma + materiālu izmaksas. veicam darbus sabiedriskās telpās un privātos objektos.
Sienu un dažādu interjera priekšmetu STUDIOdevine sienu siltin����ana sienu apgleznošana dekoratīvā apdare mēbeļu apgleznošana.

SIA "Sanller"


sia kvalitatīvi veic visa veida remonta, apdares un celtniecības darbus. māju, dzīvokļu, ofisu un veikalu remonti. jaunu ēku apdare. atsevišķi celtniecības darbu pakalpojumi. kvalitāti un nopietnu attieksmi pret darbu garantējam. sastādīsim tāmi, kas darba gaitā netiks mainīta, noslēgsim līgumu un izpildīsim uzticēto darbu labā kvalitātē. neliels ieskats mūsu darbu izmaksu cenrādī: melno grīdu izveide – no 2.5ls/m2 sienu apmešana – no 1.5 ls/m2 sienu... kvalitatīva izlīdzināšana - izvilkšana – no 1.50 ls/m2 griestu izlīdzināšana - izvilkšana – no 2.00 ls/m2 špaktelēšanas darbi – no 1 ls/m2 reģipša griestu izveide – no 3 ls/m2 krāsošana – no 0, 8 ls/m2 riģipša sienu izveide - no 2.50 ls/m2 grīdas izlīdzināšana - no... 1.00 ls/m2 flīzēšanas darbi - no 4.00 ls/m2 lamināta ieklāšana - no1.00 ls/m2 elektroinstelācijas darbi - no 3ls/ punktā precīzākas cenas tieši jūsu apjomam, mēs sagatavosim individuāli. cenas ir atkarīgas no apjoma un objekta esošā stāvokļa.
Apdare un remonts celtniecība remontdarbi SIA Sanller sienu siltin����ana sia kvalitatīvi veic visa veida remonta, apdares.

Бригада из 2 человек


dzīvokļu remonts, balkonu. shpaklevanie sienu, griestu, nokrāsošana, iztapsēšana. liekam... laminat, lenolium.

2Мастера


dzīvokļu, māju, ofisu remonts (krāsotāju darbi, regips, tapetes, laminat, grīdas un sienu... izlīdzināšana, flīze, santehnika, pārplānošana). cenas līgumi.

Vip Flīzētaji


sienu finierējums, grīdas dzīvokļos un mājās. pieredzējušie meistari izpildīs darbu ar... podiņu un jebkuras sarežģītības flīzi, santehniskie darbi.
Vip Flīzētaji sienu finierējums, grīdas dzīvokļos un atjaunojam kanalizācija sienu siltin����ana.
Mēģināt meklēt: sienu siltin����ana