Siltuma skait��t��ji.

Mēģināt meklēt: siltuma skait��t��ji

SIA "Rea siltums"


sia "rea siltums" piedāvā šādus pakalpojumus: veco apkures sistēmu demontāžu un jauno... sistēmu montāžu, silto grīdu montāžu, iekšējo un ārējo ūdensvadu montāžu, iekšējo un ārējo kanalizācijas izvadu izveidi, siltuma sūkņu tirzniecību nu montāžu, garantijas...
Siltās grīdas kanalizācija ūdensvads siltumsūkņi SIA Rea siltums siltuma skait��t��ji sia

SIA Metclub


piedāvājam alfa laval, danfoss, swep siltummaiņus, mehaniskus un ultraskaņas siltuma... skaitītājus (siemens,landis+gyr), dzīvokļu, mājas un industrialus ūdens skaitītājus (minol , zenner) cirkulācijas sūkņus wilo, siemens automatiku (vārsti, motori, kontrolieri, dēveji, diferenciālie spiediena regulātori un t.t.). nolasišanas sistēmas no skaitītājiem www.skaititajs.lv
SIA Metclub piedāvājam alfa laval, danfoss, swep siltummaini alfa laval siltuma skaitītāji siltuma automatika siemens siltuma skait��t��ji.

I/K "VLKL"


celtniecības darbu visas ainas. santehnika. elektrība. apkure. palīdzība definēšanā un siltuma zudumu novēršana....

Thermeko


thermeko piedāvā inovatīvu skaņas un siltuma izolācijas materiālu, termovati izoprok, kas citu... siltuma izolācijas materiālu vidū izceļas ar zemu svaru un lieliskām izolācijas... īpašībām.otrkārt mēs piedāvājam apdares lokšņu materiālu rezlizācija. mēs piedāvajam: 1) magnezīta loksnes; 2) fibro-cementa loksnes 3)kalcija silikāta loksnes.
Siltumizolācija apdares loksnes siltinā thermeko piedāvā inovatīvu skaņas un siltuma siltuma skait��t��ji Thermeko.

SKONE


ģeotermāla apkure - siltuma pumpis, kondicionēšana, ventilācija, inženieru tīkli par mums 10... gadus ražošanā.

OROLS ŪDENS UZSKAITE SIA


uzņēmums orols no 1997. gada specializējas ūdens un siltuma skaitītāju uzstādīšanā un... apkalpošanā. pamatnodarbošanās - ūdens un siltuma skaitītāju uzstādīšana un apkalpošana... (pārbaude, nomaiņa, remonts). oficiālais eiropas ražotāja grupa apator - powogaz pārstāvis latvijā, piedāvājam mazum / vairumtirdzniecībā visu tipa un izmēra ūdens un siltuma... skaitītājus, mūsdienīgu ūdens skaitītāju attālinātu rādījumu nolasīšanas sistēmu. piedāvājam akreditētas laboratorijas pakalpojumus, ūdens un siltuma skaitītāju pirmreizējo un... atkārtoto verifikāciju. jūsu daudzdzīvokļu mājā ir ūdens zudumi? esam izstrādājuši kompleksu risinājumu ūdens starpības samazināšanai. jūs iegūsiet godīgu norēķinu par ūdeni, pateicoties tam, ka ar ūdens skaitītāju nevarēs veikt manipulācijas. izmantojiet izdevību, zvaniet 29285566 un saņemiet konsultāciju! vairāk par ūdens zudumiem, pasūtījuma pieteikšana www.orols.lv vispārējie santehnikas darbi - santehniķa pakalpojumi.
Uzņēmums orols no 1997. gada specializējas OROLS ŪDENS UZSKAITE SIA siltuma skait��t��ji ūdens skaitītāji siltuma skaitītāji santehnikas darbi.

SIA "FABLEX"


- sia „fablex” oficiālais revel (čehija) pārstāvis latvijā - apsildes sistēmas, revel-pex aukstā un karstā ūdensapgāde – uzstādīšana, vairumtirdzniecība un mazumtirdzniecība - nepieciešamās siltuma jaudas noteikšana - papildus informāciju iespējams atrast ražotāja... mājas lapā: www.revel-pex.com

Rkrāsnis.lv


ķieģeļu krāsnis, kamīn-krāsns, pirts krāsnis (kamenka), plītis, bbq. - mūsu mūrētas ķieģeļu krāsnis ir ekonomiskas un nodrošina ilgu siltumu. -siltumu atdod ķieģeļu masa. -... mūrējam pirts krāsnis (kur uguns iet caur akmeņiem), kamīn-krāsnis, taupības krāsnis. - energotaupīgs krāsns var darboties kā papildus, alternatīvs siltuma avots. - pareizi... uzmūrētās malkas krāsnis neplaisā. - ja pareizi viņas lieto. - mēs ieteiksim ka lietot malkas krāsnis - mēs rūpējamies, lai klientam siltums būtu laicīgi. - strādājam klienta dēļ bez... brīvdienām. - mūsu darbi ir apskatāmi mūsu mājaslapā. - mēs uzņemamies 100% garantijas apkopi uz visiem materiāliem. - mēs esam vienīgie, kas klientam nodrošina pilnu servisu. - klientam nebūs jādomā par nepieciešamajiem materiāliem, lai uzmūrētu krāsni. - gadā laika mēs uzmūrējam no 50-80 krāsnīm, pirts krāsnīm, kamīniem, barbeky, taupības krāsnis. - izbraucam uz objektiem, lai izvērtētu situāciju klientam. ieteiksim attiecīgu siltuma elementu... jūsu telpas siltumam. -visu iespējams noformēt uz nomaksu līdz 5000€ ar jums piemērotāko... atmaksas termiņu. kredīts sadarbībā ar incredit group. -izbraucam pie klienta.
Ķieģeļu krāsnis, kamīn-krāsns, pirts Rkrāsnis.lv siltuma skait��t��ji kamīnkrāsnis pirts krāsnis.

мастер Эдуард


santehniķis-montieris montāžas teh.uzlov, kanalizācija, apkures, kanalizācijas, zemgrīdas apkures, dziļi arī sūkņi, septisko tvertņu, livnevki, kanalizācija mājiņas. renovācija cauruļvadiem hall, gor.vody, otopleniya.nasosov, siltuma apmainītāji, daudzdzīvokļu ēkas,... self-nodarbojas ar jaunajām problēmām, ar montazhe.rabota jebkurš materialom.nalichie sertifikātu izpildi darbam ar šo materiālu.
Мастер Эдуард santehniķis-montieris montāžas teh.uzlov, kanalizācija apkure siltuma skait��t��ji.

SIA "ASTOKA", brigāde


hidroizolācija, siltum izolējam un remontējam dzīvojamo, komerciālo un ražošanas telpu... jumtus, pagrabus, grīdas, sienas. pielietojam tikai efektīvus un pārbaudītus materiālus un tehnoloģijas. garantijas. atsauksmes. pieredze.
Siltuma skait��t��ji hidroizolācija, siltum izolējam un remontējam hidroizolācija jumta seguma remonts remont un apdare SIA ASTOKA, brigāde.
Mēģināt meklēt: siltuma skait��t��ji