Siltumsūkņi.

IK "Ozirs"


siltumsūkņu un kondicionēšanas sistēmu montāža un tirdziecība. piedāvājam mitsubishi gaisa... siltumsūkņus un kondicionierus, kā arī alpicair kondicionierus. latvijas labākie siltumsūkņi... ir mitsubishi, bet labākie montieri mēs. izvēlotie gaisa siltumsūkņus jūs iegūstat drošu un... ekonomisku apkuri.

SIA “Commodus”


apkures katli, kondicionieri, siltumsūkņi un saules kolektori ir neliela daļa no commodus... piedāvātajiem apkures risinājumiem. http://www.commodus.lv
Apkures katli, Kondicionieri, Siltumsūkņi

SIA "EKR" Ekskluzīvi Klimata Risinājumi


gaisa kondicinēšana, gaisa kondicionetaji, siltumsūkņi, ventilācija, apkure, siltas grīdas,... katlu telpas, apdares darbi, uzvelkamie griesti, gaisa aizkari, mitsubishi, panasonic, samsung, lg
Ventilācija, Siltumsūkņi, Kondicionieru uzstādīšana

HD Omulis SIA


apkures sistēmu ierīkošana. apkures sistēmu serviss. malkas apkures katli ar un bez akumulacijas...
Apkures sistēmas, Apkures katlu remonts, Ūdensapgāde

SIA "Rea siltums"


sia "rea siltums" piedāvā šādus pakalpojumus: veco apkures sistēmu demontāžu un jauno...
Siltās grīdas, Kanalizācija, Ūdensvads, Siltumsūkņi

''ALTENERGO''


mēs piedāvājam apvienot dažādus siltumenerģijas avotus, tanī skaitā saules kolektorus, siltumsūkņus, kamīnu kurtuves ar ūdens kontūru un daudzfunkcionālo akumulācijas tvertni... nolūkā, lai gūtu optimālāko energoefektivitātes risinājumu. mūsu pieredzējušie un atbildīgie speciālisti spēj realizēt pilnu darbu ciklu, lai izveidotu jums piemērotāko autonomo energosistēmu. piedāvājam projektēšanas, montāžas, regulēšanas un garantijas un pēc garantijas apkopi paaugstinātās efektivitātes autonomās energoapgādes sistēmās uz atjaunojamo enerģijas resursu bāzes.

SIA Siltumsūkņu centrs Alpha Innotec siltumsūkņi


sia siltumsūkņu centrs ir strauji augošs uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus inženiertīklu... montāžas jomā. siltumsūkņu centrs ir viens no lielākajiem siltumsūkņu tirdzniecības un... montāžas uzņēmumiem. uzņēmumā strādā augsti kvalificēti darbinieki un sertificēti speciālisti apkures sistēmu un siltumsūkņu uzstādīšanā ar ilgu gadu pieredzi. uzņēmumam ir... pozitīva pieredze dažādu ražotāju siltumsūkņu sistēmu uzstādīšanā privātajā sektorā,... apsildes sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā sabiedriskos objektos. siltumsūkņu centrs... galvenie darbības virzieni: siltumsūkņu un saules kolektoru, tirdzniecība, montāža un apkope;... ģeotermālo urbumu izveide siltumsūkņiem; apkures sistēmu izbūve un apkope; gaisa kondicionieru... tirdzniecība, montāža un apkope; ventilācijas sistēmu izbūve un apkope; dziļurbumu izveide ūdens apgādei un to aprīkojums; bioloģisko notekūdeņu kanalizācijas un septiķu uzstādīšana.
Siltumsūkņi, siltumsūknis, Alpha Innotec, Celtniecības un remonta darbi, Saules kolektori, Ūdensapgāde, Ventilācija ar rekuperāciju, Brink, Kanalizācija, Apkure

SIA "Valgme"


sia "valgme" veic dziļurbumu ierīkošanu, aprīkošanu, apkalpošanu, remontu un likvidāciju. artēzisko aku ierīkošanai izmantojam pvc, melnā metāla un nerūsējošā tērauda caurules. dziļurbumi ģeotermālajām apkures sistēmām (siltumsūkņiem). dokumentācijas sagatavošana,... garantija.
Ūdensapgāde, Dziļurbumi, Artēziskā aka

Sia "Dziļurbums.lv"


profesionāli veicam dziļurbuma izbūvi privātmājām, siltumsūkņiem, laistīšanai visā... latvijas teritorijā. katram urbumam dodam garntiju! varam uzstādīt ūdens spici rīgā un rīgas rajonā, laistīšanai,mājas tehniskajām vajadzībām.

Santehniķis


piedāvāju visāda veida santehnikas pakalpojumus. veicam kanalizācijas, ūdensapgādes, ventilācijas, radiatoru, silto grīdu un zemes siltumsūkņa montāžas darbus. gan iekšdarbi, gan... ārdarbi. tāpat arī uzstādam dušas, vannas, izlietnes, podus, veļas mašīnas, dvieļu žāvētājus, maisītājus u. c. pārsvarā dzīvokļi un privātmājas. darbojamies visā latvijas teritorijā. bezmaksas darbu tāmēšana.