Uzkopšana apsaimniekošana.

Mēģināt meklēt: uzkopšana apsaimniekošana

SIA "Valmena Proclean"


kompānija sia „valmena proclean” – strauji augošs un veiksmīgi attīstošs uzņēmums, kurš sniedz kvalitatīvus iekštelpu uzkopšanas pakalpojumus visos latvijas, lietuvas un krievijas... reģionos. kompānijas darbinieki veic telpu vienreizējo, ikdienas un ģenerālo tīrīšanu. klientam tiek piegādāti kvalitatīvi sanitāri – higiēniskie tīrīšanas līdzekļi, kā arī dažādu izmēru netīrumus uzsūcošie paklājiņi. uzkopšanas pakalpojumu sniedzējs sia... „valmena proclean” nodrošina nevainojamu telpu uzkopšanu pēc celtniecības darbiem,... remontiem, kā arī organizē vides tīrību un sakoptību veicinošu pasākumu kompleksu. sia „valmena proclean” pakalpojums ir vienmēr efektīvi un perfekti pasniegts. virsmu tīrīšanai tiek izmantoti vismodernākie, mūsdienīgākie, kvalitatīvākie sertificētie tīrīšanas līdzekļi, iekārtas un inventārs, kas piegādāti no pazīstamākajiem konkrētā segmenta produktu ražotājiem. mūsu mērķis – radīt labvēlīgākos priekšnosacījumus jūsu labsajūtai un ērtībai!
SIA Valmena Proclean uzkopšana apsaimniekošana uzkopšana apsaimniekošana tīrīšanas darbi mazgāšanas līdzekļi kompānija sia „valmena proclean” – strauji.

Bīstamo koku zāģēšana


bīstamo koku zāģēšana. firma “ekspress pakalpojumi koku zāģēšana pilsētās” veic...
Bīstamo koku zāģēšana. firma “ekspress Bīstamo koku zāģēšana uzkopšana apsaimniekošana koks bīstamo koku zāģēšana uzkopšana apsaimniekošana.

Bīstamo, avārijas koku zāgēšana


koku kopšana, apzāģēšana, zāģēšana.profesionāla pieredze un piekoptas tehnoloģijas...
Koks bīstamo koku zāģēšana uzkopšana apsaimniekošana Bīstamo, avārijas koku zāgēšana uzkopšana apsaimniekošana koku kopšana, apzāģēšana,.

IK"Būvniecība un apsaimniekošana"


ūdens patēriņa registrācijas sistēmas. búvdarbi. hidroizolācijas darbi. nekustamo īpašumu apsaimniekošana....
IKBūvniecība un apsaimniekošana ūdensapgāde hidroizolācija apsaimniekošana uzkopšana apsaimniekošana ūdens patēriņa registrācijas sistēmas..

SIA Tīrīšanas darbi


teritorijas un telpu uzkopšana! telpu uzkopšana: ▪ ikdienas un vienreizējā kompleksā telpu... uzkopšana ▪ ražošanas telpu uzkopšana ▪ pēc-celtniecības uzkopšana ▪ bēniņu un... pagraba telpu tīrīšana ▪ uzkopšana pasākumu laikā un pēc tiem ▪ grīdas vaskošana ▪... logu un fasāžu tīrīšana ▪ jumta attīrīšana no sniega un uzsaluma ▪ dūmvadu tīrīšana, udens notekas ▪ kīmiskā tīrīšana ▪ dezinfekcija ▪ mājkalpotājas pakalpojumi bez brīvdienām. rīga, jūrmala un rajoni.

Telpu uzkopšanas serviss "Hauslats"


telpu uzkopšana • strādājam 7 dienas 24 h • uzkopšanas un tīrīšanas pakalpojumus veicam,... rīgā, rīgas rajonā un visās lielākajās latvijas pilsētās • pakalpojuma pasūtījumus pieņemam katru dienu no plkst. 8:00 - 20:00 telpu uzkopšanas serviss nodrošina šādus... pakalpojumus: • telpu uzkopšana • telpu ģenerālā uzkopšana • telpu uzkopšana pēc... remonta • biroja telpu uzkopšana • visa veida grīdas segumu tīrīšana • mājkalpotājas... pakalpojumi • logu mazgāšana • pakalpojumus sniedzam (dzīvokļiem, privātmājām, ofisiem, birojiem)

SIA "BETTAR"


sia "bettar" ir pilna servisa kompānija. nodarbojamies ar pakalpojumu sniegšanu jebkuras nozares uzņēmumam latvijā, kā arī privātpersonām. nodrošinam telpu uzkopšanas pakalpojumus, auto... salona ķīmisko tīrīšanu, mīksto mēbeļu ķīmisko tīrīšanu, kā arī biroja tehnikas apkalpošanu un izejmateriālu piegādi. mūsu prioritāte ir kvalitāte-sniedzam augstas kvalitātes pakalpojumus jebkuram klientam. katram klientam piedāvājam cenas, kas raisa klientā interesi turpināt sadarbību ar mūsu uzņēmumu.
SIA BETTAR uzkopšana apsaimniekošana sia

SIA"MEDIANIKS", valdes priekšsēdētājs Nikolajs Šesters


visu veidu uzkopšanas un tīrīšanas darbi. telpu, dzīvokļu, pēc remonta, ballītēm,... teritoriju, ikdienas un ģenerālā uzkopšana. paklāju, mīksto un cieto grīdas segumu... tīrīšana. logu mašgašana. slēdzam sadarbības līgumus par apkalpošanu. ātri, kvalitātīvi, saprātīgas cenas. sanitāru-higienisko preču tirdzniecība ar piegadi.

"MK Gaisma" SIA tīrīšanas un uzkopšanas pakalpojumi


uzkopšanas uzņēmums. nodarbojas ar telpu tīrīšanu, veikali, dzīvokļi, mājas, mēbeļu... tīrīšana. uzņēmums piedāvā logu mazgāšana augstumā, zālienu pļaušana, atkritumu izvešana, savākšana apmales un karnīzes. ādas un izstrādājumiem. attīra paklāji no traipiem un citiem piemaisījumiem. žalūziju tīrīšana ar noņemšanu. aizkaru tīrīšana bez noņemšanas, nedemontējot izstrādājumu. lina un citu delikātu aizkaru un žalūziju tīrīšana, neizmantojot ūdeni.

SIA "MMT serviss"


uzkopšanas serviss mmt izveidots, lai sniegtu profesionālus, visdažādākos tīrīšanas... pakalpojumus - ādas un tekstila (auduma) mēbeļu ķīmiskā tīrīšana, matraču tīrīšana, paklāju un mīksto grīdas segumu ķīmiskā tīrīšana, kā arī grīdas vaskošana un telpu uzkopšana. serviss darbam izmanto profesionālu tehniku un līdzekļus, kas ir dabai un videi... nekaitīgi, sertificēti, un tie neizraisa alerģijas!
Uzkopšana apsaimniekošana SIA MMT serviss uzkopšanas serviss mmt izveidots, lai sniegtu mēbeļu ķīmiskā tīrīšana paklāju ķīmiskā tīrīšana telpu uzkopšana.
Mēģināt meklēt: uzkopšana apsaimniekošana