Ventilācija ar rekuperāciju.

Mēģināt meklēt: ventilācija rekuperāciju

SIA Siltumsūkņu centrs Alpha Innotec siltumsūkņi


sia siltumsūkņu centrs ir strauji augošs uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus inženiertīklu montāžas jomā. siltumsūkņu centrs ir viens no lielākajiem siltumsūkņu tirdzniecības un montāžas uzņēmumiem. uzņēmumā strādā augsti kvalificēti darbinieki un sertificēti speciālisti apkures sistēmu un siltumsūkņu uzstādīšanā ar ilgu gadu pieredzi. uzņēmumam ir pozitīva pieredze dažādu ražotāju siltumsūkņu sistēmu uzstādīšanā privātajā sektorā, apsildes sistēmu projektēšanā un uzstādīšanā sabiedriskos objektos. siltumsūkņu centrs galvenie darbības virzieni: siltumsūkņu un saules kolektoru, tirdzniecība, montāža un apkope; ģeotermālo urbumu izveide siltumsūkņiem; apkures sistēmu izbūve un apkope; gaisa kondicionieru tirdzniecība, montāža un apkope; ventilācijas sistēmu izbūve un apkope; dziļurbumu izveide... ūdens apgādei un to aprīkojums; bioloģisko notekūdeņu kanalizācijas un septiķu uzstādīšana.
Ventilācija ar rekuperāciju sia siltumsūkņu centrs ir strauji augošs SIA Siltumsūkņu centrs Alpha Innotec siltumsūkņi siltumsūkņi siltumsūknis alpha innotec celtniecības un remonta darbi saules kolektori ūdensapgāde ventilācija ar rekuperāciju brink kanalizācija apkure.

Dabasilda


apkures katlu ekogren tirdzniecība un uzstādīšana.siltumsūkņu idm,viesmmann,nibe tirdzniecība,uzstādīšana un apkope.apkures sistēmu projektēšana un būvniecība.ventilācijas... sistēmu projektēšana , tirdzniecība un būvniecība. mēs piedāvājam centralizēto lokano gaisa vadu ventilācijas sistēmas un decentralizētās ventilācijas iekārtas . lokano gaisa vadu... sistēmas. diezgan lielu rekuperācijas ventilācijas sistēmas cenas daļu veido montāžas darbi,... turklāt, izmantojot cinkotā skārda gaisa vadus, montāža ir diezgan sarežģīta, aizņem daudz laika, un arī paši gaisa vadi aizņem daudz vietas. mēs piedāvājam lokano gaisa vadu sistēmu. šādas sistēmas montāža ir ļoti vienkārša, nav jāizmanto nekādas fasona detaļas, piemēram, līkumi, pārejas, trejgabali, pieslēguma atzarojumi. to vietā tiek izmantots lokans 75/63 mm diametra gaisa vads. tas ar hermetizēšanas blīvju palīdzību tiek pievienots gaisa sadales kastītei un difuzora kastītei. gaisa sadalīšanas kastīte ar akustiskās caurules palīdzību, kas veic arī trokšņa slāpēšanas funkciju, tiek pievienota pie rekuperatora. lokano sistēmu veido šādi komponenti: lokanie gaisa vadi 75/63mm sadales kastīte difuzora kastīte savienojums caurulēm līkumi uzputotā polietilēna caurules 125, 150, 180 mm savienojumi caurulēm akustiskās caurules vietā var izmantot arī uzputotā polietilēna cauruli, bet tad ir jāuzstāda arī trokšņa slāpētājs. decentralizētā ventilācija. tā ir laba gaisa kvalitāte... telpās, bez svīstošiem logiem un pelējuma sēnītes uz sienām. ideāls risinājums daudzdzīvokļu mājām, privātmājām, kafejnīcām un ofisiem. pateicoties keramiskam siltummainim, kas ir iekārtas iekšpusē, ieplūstošā gaisa temperatūra ir līdzīga izplūstošai. 1. nav nepieciešams pārbūvēt telpu. 2. viegli uzstādīt. 3. mazs enerģijas patēriņš.(1.8w) 4. keramiskais siltummainis 5. energoefektīvs risinājums. elektromontāžas darbi. 1.elektroinstalācija 2. automātizācija. 3.ups tirdzniecība un uzstādīšana 4. saules elektrostaciju būvniecība 5.ģeneratoru un dīzeļelektrostaciju tirdzniecība un uzstādīšana.
Dabasilda apkures sistēmās ventilācija elektromontāžas darbi apkures katlu ekogren tirdzniecība un ventilācija ar rekuperāciju.

UAB " TENKO Baltic "


tenko baltic piedāvā energoefektīvas mājas izveidi. konsultējam, projektējam izveidojam piedāvājumu,saistībā ar eiropas vadošajiem ventilācijas ar rekuperāciju un apkures ar... siltumsūkņiem zīmoliem. nedair, brink: holandē ražotas ventilācijas ierīces ar siltumatguvi... (efektivitāte -95%) alpha-innotec:vācijā ražotas apkures iekārtas, kuras apkurei izmanto dabas resursus, nepiesārņo dabu, ietaupa apkures izmaksas un cilvēka enerģiju, jo cilvēka klātbūtne nav nepieciešama, to var vadīt pat attālināti. beka: vācijā ražota kapilārā sistēma, kura ir domāta priekš sildīšanas ziemā un dzesēšanas vasarā (montējama-grīdā, sienā, vai griestos)
Energoefektivitāte ventilācija ar rekuperāciju apkure ar siltumsūkni UAB  TENKO Baltic  ventilācija ar rekuperāciju tenko baltic piedāvā energoefektīvas mājas.

SIA "VP celtnieks"


1. ventilācija. 2. gaisa kondicionēšana. 3. elektroinstalacijas sistēmu projektēšanas un... uzstādīšanas darbi. 4. elektroāpgade. 5. gaismas ķermeņi. 6. elektromontāžas darbi. 7. žogu izgatovošana.

SIA"Būvekons Alianse"


visa veida santehnikas darbi: iekšējas un arējas ūdensapgādes montāža. kanalizācijas sistēmu montāža. ventilācija un kondicionēšana....
Santehnikas darbi siltumapgade ventilācija visa veida santehnikas darbi: iekšējas un ventilācija ar rekuperāciju SIABūvekons Alianse.

SIA "EKR" Ekskluzīvi Klimata Risinājumi


gaisa kondicinēšana, gaisa kondicionetaji, siltumsūkņi, ventilācija, apkure, siltas grīdas,... katlu telpas, apdares darbi, uzvelkamie griesti, gaisa aizkari, mitsubishi, panasonic, samsung, lg
Ventilācija ar rekuperāciju SIA EKR Ekskluzīvi Klimata Risinājumi ventilācija siltumsūkņi kondicionieru uzstādīšana gaisa kondicinēšana, gaisa kondicionetaji,.

Hanza Construction


sia “hanza construction” ir uzņēmums, kas specializējas ventilācijas, gaisa... kondicionēšanas, apkures ,elektro montāžas izbūve ,siltumapgādes sistēmu projektēšanā un izbūvē. ka ari mēs piedavājam izdevīgus, elestīgus apsaimniekošanas /serviss/ noteikumus ventilācijas,kondicionēšanās un elektro montāžas sistēmām. mūsu klientiem ir pieejams 24... stundu servisa.
Ventilācija apkure elektromontāžas darbi Hanza Construction sia “hanza construction” ir uzņēmums, kas ventilācija ar rekuperāciju.

SIA "ORBIJS"


ventilācija, kondicionēšana, apkure. skārdu izstrādājumu izgatavošana, dūmvadu.... montāža-demontāža. projektēšana, dokumentācijas saskaņojums.

www.ventilacija.1w.lv


www.ventilacija.1w.lv teicams klimats ir te! vēlaties nopirkt visu nepieciešamo telpas klimatam vienuviet? neesi drošs, par to, kas ir nepieciešams teicamam un atbilstošs telpas klimatam? grūti saprast, kas nepieciešams pilnai komplektācijai? mēs tev palīdzēsim izprast un izvēlēties pareizās lietas konkrētajā situācija, lai izveidotu teicamu klimatu telpās. mēs piedāvajam : ventilācijas sistēmas siltumsūkņu sistēmas kondicionēšanas sistēmas gaisa... apstrādes iekārtu - rekuperatoru sistēmas visus nepieciešamos palīgmateriālus ventilācijas... fasondaļas pilnu komplektāciju mob. +371 27459335
Ventilācija ar rekuperāciju www.ventilacija.1w.lv ventilācija gaisa kondicionēšana gaisa apstrādes iekārtas www.ventilacija.1w.lv teicams klimats ir te!.

SIA "Mediatech"


sia media tech apkure santehnika ventilacija eelektromontaza gaisa kondinsešana visparejie...
Mēģināt meklēt: ventilācija rekuperāciju