Ventilācijas trubas jumtiņš.

SERVOLUX SIA


ventilācijas un apkures sistēmu izplatīšana. recair un p.lemmens ventilācijas sistēmas... apengroup un siga group apkures iekārtas(gaisa sildītāji un gaisa aizkari)
Ventilācijas trubas jumtiņš ventilācijas un apkures sistēmu izplatīšana. SERVOLUX SIA ventilācija apkures sistēmas.

Hanza Construction


sia “hanza construction” ir uzņēmums, kas specializējas ventilācijas, gaisa... kondicionēšanas, apkures ,elektro montāžas izbūve ,siltumapgādes sistēmu projektēšanā un izbūvē. ka ari mēs piedavājam izdevīgus, elestīgus apsaimniekošanas /serviss/ noteikumus ventilācijas,kondicionēšanās un elektro montāžas sistēmām. mūsu klientiem ir pieejams 24... stundu servisa.
Sia “hanza construction” ir uzņēmums, kas ventilācija apkure elektromontāžas darbi ventilācijas trubas jumtiņš Hanza Construction.

Aldens


izgatavošana un uzstādīšana alumīnija un pvc logu, durvju, ziemas dārzu, un citas struktūras jebkuras sarežģītības. remonts alumīnija un plastmasas logu un durvis. izgatavošana un uzstādīšana balkonu margas, kāpņu margas un stikla nojumes un jumtiņš....
Alumīnija un pvc logi alumīnija un pvc durvis balkona margas nojumes Aldens ventilācijas trubas jumtiņš izgatavošana un uzstādīšana alumīnija un pvc.

SIA SALAMANS DD


pašnodarbinātais, 15 gadu pieredze, ir diploms, par pieņemamām cenām kvalitatīvi veikšu visus santehnikas darbus. uzstādīšu izlietes, duškabīnes, vannas, tualetes podus, bidē, boilerus, veļas mašīnas, trauku mašīnas, dvieļu žāvētājus utt. ierīkošu centrālapkures, ieklāšu siltās grīdas, uzstādīšu vai nomainīšu radiatorus u. c. darbi. ir pieredze dzīvokļu vannasistabās nomainīt visu santehniku (arī nomainīt vecās ūdens un kanalizācijas trubas).... ūdensvada un kanalizācijas remontdarbi, . nomainīšu vai salabošu vecās čuguna un metāla trubas pret jaunām . saremontēšu santehnikas iekārtas. pret darbu izturos atbildīgi. visi... profesionālie instrumenti. ar savu transportu varu atvest veikalā iegādāto preci. pērkot materiālus veikalos ir lielas atlaides.
Pašnodarbinātais, 15 gadu pieredze, ir diploms, santehnikas darbi apkure SIA SALAMANS DD ventilācijas trubas jumtiņš.

"AMALVA Baltija" SIA


sia "amalva baltija" / uab "amalva" ir viens no lielākajiem uzņēmumiem baltijas valstīs, kurš ražo ventilācijas sistēmas un ventilācijas ietaises un kuram ir savas ražošanas organizācijas... latvijā un krievijā. mūsu firma – tas nozīmē augstu kvalitāti, cieņu pret dabu un atbildību par labāku un tīrāku pasauli, profesionālu labklājību un drošību. mēs piedāvājam - ventilācijas materiālus un gaisa apstrādes iekārtas, palīdzību projektēšanā... un konsultācijas, nestandarta risinājumu un detaļu ražošanu.
AMALVA Baltija SIA ventilācija materiāli iekārtas sia

IK SKĀRDNIEKS D


ik „skārdnieks d” labākās cenas visiem skārda izstrādājumiem. piedāvājam: -metāla jumtu un sienu profilētie segumi (pp20, dakstiņprofils, valcprofils) -apaļās un kantainās ūdens noteksistēmas -nerūsējošā tērauda dūmvadus -apaļās krāsns apvalkus -palodzes, jumta kores, vējmalas, karnīzes, sateknes, sniega barjeras, parapetu -tvaiku nosūcējus, ventilācijas... sistēmas, plīts apmales -stabu cepurītes, jumta lūkas, bišu stropu jumtiņus, pelnu kastes-... lūkas -pieejamās krāsas pēc rr un ral katalogiem ar zn, pe, pural un pvc pārklājumiem veicam: uzmērīšanu-piegādi-mo ntāžas darbus
Ik „skārdnieks d” labākās cenas visiem ventilācijas trubas jumtiņš skārdnieki - jumiķi dūmvadi skursteņi jumts IK SKĀRDNIEKS D.

бригада промышленных альпинистов


ремонт, демонтаж дымовых промышленных труб. высотные...

Kvalivent montaza


visa veida santehniski darbi, udensabgade, kanalizacija un apkures sistemu montaza ka ari...

SIA "Baltic Doors Systems"


logi, durvis,pvc, alumīnija konstrukcijas,jumtiņi virs... durvīm...................................................................................................................................................
Logi, durvis,pvc, alumīnija ventilācijas trubas jumtiņš pvc logi metāla durvis koka durvis jumtiņi virs durvīm alumīnija konstrukcijas SIA Baltic Doors Systems.

Edgars@ko


atkritumu izvešana, vecas mēbeles, būvgruži maisos, mantas, lūžņus utt. kravas ietilpība 10m3 2.5 tonnas. kā arī varam attīrīt jums pagrabus, bēniņus, telpas, pagalmus, teritorijas utt. paši kraujam, un savācam, demontējam visu jums nevajadzīgo. sadzīves tehniku veļas mašīnas, ledusskapjus, vannas, gāzes plītis, rsdiātorus, trubas utt. izvedam bez maksas. bez... brīvdienām.