Vinila apdares deli fasadei.

Mēģināt meklēt: vinila apdares deli fasadei

Labas grīdas


grīdu pamatnes izbūve un grīdu segumu ieklāšana, remonts un atjaunošana. demontējam/atjaunojam/izbūvējam grīdu pamata konstrukcijas (pamati, lāgas, līmeņošana, izlīdzināšana) un/vai ieklājam siltinājumu/hidroizolāciju un grīdas klājumu (dēļi, lamināts, vinils u.c.), kā arī veicam dēļu/plākšņu klājuma restaurāciju/nomaiņu un vecās... krāsas noņemšanu. veicam arī slīpēšanu, lakošanu, eļļošanu, tonēšanu līdz lietošanai gatavai grīdai un citus būvniecības darbus pēc vajadzības.
Vinila apdares deli fasadei Labas grīdas lamināts grīdas remonts grīdas dēļi grīdu pamatnes izbūve un grīdu segumu.

SIA " KELTS un Ko"


nodarbojamies ar visa veida kokmateriālu ražošanu, grīdas un terases dēļi no priedes un lapegles. apdares dēļi ( vagonka ) no priedes un lapegles, kā arī ražojam vairāku profilu... grīdlīstes, aplodas ( klēdes ). ir iespēja pasūtīt arī kokmateriālus ( lāgas, brusas, līstes, dēļus ). viss materiāls tiek žāvets sertificētā " nardi " firmas kaltē, kas garantē gan grīdas dēļu, gan parējo materiālu kvalitāti.
Grīdas dēļi dēļi vagondēļi nodarbojamies ar visa veida kokmateriālu vinila apdares deli fasadei SIA  KELTS un Ko.

NordTraders


ražojam priedes un egles termokoksnes terases,fasādes un grīdas dēļus. terases dēlis...
Termokoksne terases dēļi grīdas dēļi NordTraders vinila apdares deli fasadei ražojam priedes un egles termokoksnes.

SIA "AB Baltic"


laku un krāsu pretkorozijas materiāli metāla virsmu krāsošanai latvijā. sia "ab baltic". aukstais cinks, grunti ar inhibitoru saturu. metāla konstrukciju rūpnieciskā krāsošana. poliuretāna, epoksīda, vinila - epoksīda, silīcija organiski grunti un krāsas. akrila krāsas.... virsmas tīrīšana ar lodīšu strūklu. pretkorozijas aizsardzība. cinks. mēs ari nodarbojamies ar kāpņu montāžu,konstrukciju izgatavošanu no melnā un nerūsējoša metāla.
Vinila apdares deli fasadei cinkošana krāsošanas darbi metāls SIA AB Baltic laku un krāsu pretkorozijas materiāli metāla.

SIA VULFS


sia vulfs. mēs piedāvājam celtniecības un apdares materiālus: parkets, lamināts, boen... parkets.spax skrūves terasēm, regulējamas pamatnes terasēm, stiprinājumi terases dēļiem.
SIA VULFS sia vulfs. mēs piedāvājam celtniecības un vinila apdares deli fasadei parkets spax boen.

SIA "Buvvide.lv"


būvmateriālu, labiekārtošanas elementu, tehnikas, instrumentu un daudz kā cita interneta veikals buvvide.lv vides labiekārtošanai apdares materiāli apkurei apgaismojums bloki, bruģis... būvķīmija, krāsas durvis drošībai grīdai fasādei, siltumizolācijai instrumenti jumtu logi, palodzes,.. jumtu materiāli kokmateriāli, plātnes leņķi, stiprinājumi mērinstrumenti plēves, tenti reģipsis, profili santehnika saimniecībai sausie maisījumi, špakteles skrūves, dībeļi, naglas tehnika tehnika. dārzam tehnika. uzkopšanas ventilācija žogi un vārti
SIA Buvvide.lv vinila apdares deli fasadei velosipēdu novietnes parku soli virpoti impregnēti mieti būvmateriālu, labiekārtošanas elementu,.

Частная Бригада строителей


mūsēja brigāde specializējas uz darbu grāmatošanas, kuri celtniecības, remontu un apdares.... brigādes speciālisti sakrāja lielu pieredzi pa ārēju un iekšēju apdares darbu grāmatošanu.... mēs īsteno visu darbu kompleksu, ieskaitot fasāžu siltināšanai, remontu un dzīvokļu, māju un ofisu apdari ....

Buvdarbiem.lv


interneta veikals www.buvdarbiem.lv piedāva tapetes, linolējs, putuplasta bagetes, led gaismekļi, pvc apšūvuma deļi (saidings) ārdarbiem plāšā sortimentā, un arī citi augsta kvalitātes būvniecības un apdares materiāli pēc ļoti izdevigām cenām....
Tapetes linolejs putuplasta līstes Buvdarbiem.lv interneta veikals www.buvdarbiem.lv piedāva vinila apdares deli fasadei.

Отделочные, внутренние работы


mēs visa veida apdares darbi lēti un efektīvi instalēt apmetuma instalēšana logi, durvis,... palodzes, apdare, karnīzes uzstādīšanas apmetuma (sienas)...
Отделочные, внутренние работы mēs visa veida apdares darbi lēti un efektīvi apdares interjera darbs vinila apdares deli fasadei.

SIA"SJV"


firma "sjv" no 1992.gada izgatavo apdares materiālus celtniecībai no skujkoku un lapkoku koksnes -... āra un iekšdarbiem.mēs izmantojam tikai kvalitatīvas izejvielas no vietējās un arhangeļskas mežu sugas kokiem. tās ir: priede, egle, lapu koki, ciedrs, oša, ozols un alksnis. visa produkcija atbilst lietošanai tehnoloģijā, tajā skaitā ar vajadzīgo mitrumu un kvalitatīvu apstrādi. tikai mūsu uzņēmumā jūs varēsiet nopirkt apdares materiālus meistara klases... "ekstra" (vai 0). pie mums plašā izvēlē ir vagondēļu, grīdas dēļu, apmaļu un grīdlīstu materiāli. piedāvātie vagondēļi ne tikai izdaiļos jūsu mājas fasādi vai viesistabu, bet padarīs mājīgu arī mansardu vai lodžiju. jūs varēsiet lieliski atpūsties alkšņa, apses vai liepkoka pirtī. mēs varam izgatavot rievotus vai senlaiku dēļus arī vagondēļus pēc individuālā pasūtījuma.
Mēģināt meklēt: vinila apdares deli fasadei