Virtuves iek��rta.

Mēģināt meklēt: virtuves iek��rta

SIA "SEL RA ART"


visu veidu un stilu mēbeļu, kāpņu, logu, iekšdurvju, ārdurvju, virtuves mēbeļu, interjera un... eksterjeru elementu, kokgriezumu u.c. izgatavošana pēc individuāliem pasūtījumiem no masīvkoka un plātņu materiāliem visās cenu grupās un augstā kvalitātē.
Visu veidu un stilu mēbeļu, kāpņu, logu, virtuves iek��rta kāpnes virtuves mēbeles SIA SEL RA ART.

SIA "melwood''


pārdodu jaunu virtuves garnitūru. viens komplekts 100 €. jūs varat apskatīties uz vietās... (salaspils). izmēri: 1.4 m; 1, 6 m; 1.8 m; 2m;. darba virsma, ir 3 veidi: 2m. +16 €. iespējams ielikt izlietne, plīts, piegāde un uzstādīšana
SIA melwood'' virtuve virtuves iekārtas virtuves izgatavošāna virtuves iek��rta pārdodu jaunu virtuves garnitūru. viens.

SIA "PANTE"


ražojam dārgu, augstas kvalitātes mēbeles. augstas kvalitātes piederumi, materiāli un mēbeles, attiecīga kvalitātē. mums ir liela pieredze. mēs ražojam virtuves, guļamistabas,... sekcijas, birojus, durvjus, kāpnes.izbraukšāna mērījumiem - bez maksas. pirms apstrādes daram 3d projektu.
Virtuves iek��rta ražojam dārgu, augstas kvalitātes mēbeles. SIA PANTE mēbeles virtuves izgatavošāna restaurācijas darbi.

HITS.LV


mes esam internet-veikals hits.lv. preces mājai virtuves iekārtas atpūtai un ceļojumiem preces... dārzam veselībai preces novājēšanai viss skaistumam vīriešiem bērniem

SIA Kolorīts LV


pārdodam kvalitatīvu mīkstu un korpusu mēbeli no latvijas un lietuviešu ražotājiem. ražojam uz pasūtījumu virtuves (liels fasāžu asortiments),korpusa mēbeles, iebūvētie skapji, kāpnes... no atšķirīgām koka sugām. iepriekšēja proektēšana bezmaksas. uz iebūvējamiem skapijem ar dargo pildījumu atlaide 40%.pārdodam mucinieku izstrādājumus no ozola(mucas, baļļas, spaiņi, pirts piederības(ierīces ūdenskritumam))dažāda apjoma uz pasūtījumu.

būvgaldnieks,namdaris Artis A.


liela pieredze būvniecībā taiskaitā jumti, iekšējie koka darbi, iebūvējamās mēbeles, virtuves,kāpnes un citi...
Būvgaldnieks,namdaris Artis A. liela pieredze būvniecībā taiskaitā jumti, virtuves iek��rta koka darbi.

SIA Mēbeles Rīgā


ražojam, piegādājam un uzstādam koka ārdurvis un iekšdurvis. projektējam un izgatavojam: virtuves skapjus skapjus kupejas sienas skapīšus koka gultas galdus komercmēbeles...
Ražojam, piegādājam un uzstādam koka ārdurvis koka durvis mebelu izgatavosana starpistabu durvis virtuves iek��rta SIA Mēbeles Rīgā.

anmebeles-a


projektējam un izgatavojam korpusa un iebūvetas mēbeles: virtuves iekārtas, drēbju skapjus,... vannas istabas iekārtas,bernu istabas iekārtes. izmantojam augstas kvalitātes materiālus un furnitūru. pārdomāts dizains un funkcionalitāte. individuāla pieeja katram klientam. piedāvājam arī tehniku un santehniku-to iegādi un uzstādīšanu. projekta uzmērīšana, cenu aprēķināšana un vizualizācija.
Mebeles virtuves izgatavošāna drēbju skapji virtuves iek��rta anmebeles-a projektējam un izgatavojam korpusa un iebūvetas.

podnieku brigāde


kamīnu, dārza kamīnu, krāšņu, virtuves pavardu mūrēšana un remonts, dūmvadi.... konsultācijas, materiāli, transports. latvijas amatniecības kameras meistars.
Kamīni dārza kamīni krāsni virtuves iek��rta kamīnu, dārza kamīnu, krāšņu, virtuves podnieku brigāde.

SIA "VIA-S Furniture"


uzņēmuma galvenais darbības virziens ir masīvkoka mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma. pamatproduktu veidi- virtuves, gultas, trepes, plauktiņi, skapji, bīdāmās un veramās durvis... u.c.
SIA VIA-S Furniture bīdāmās un veramās durvis masīvkoka mēbeles mēbeļu ražošana uzņēmuma galvenais darbības virziens ir virtuves iek��rta.
Mēģināt meklēt: virtuves iek��rta