Virtuves metāla moduļi.

Mēģināt meklēt: virtuves metāla moduļi

Mēbeļu veikals BUV.LV


mīkstās mēbeles no latvijas un lietuvas un polijas ražotājiem. dīvāni un krēsli, moduļu... sistēmas, mēbeles bērnistabai, bāra metāla un koka krēsli, viesistabas, virtuves stūrīši,... sekcijas, galdi, krēsli, gultas, guļamistabas, garderobes un prieksistabas. mūsu mēbeles atšķir tādās īpašībās kā: - funkcionalitāte; - estētiskums, atbilstība mūsdienu dizaina tendencēm, izteiksmīgums; - ekoloģiski tīri materiāli (visiem materiāliem, kas tiek izmantoti mēbeļu ražošanā ir visi nepieciešamie sertifikāti un atestāti, kas apliecina to, ka tie ir videi un cilvēkam draudzīgi); - kvalitāte tiek panākta pateicoties augstam ražošanas organizēšanas un ražošanas kultūras līmenim. plašs sortiments ļauj piedāvāt mēbeles par izdevīgākām (minimālam) cenām. piedāvājas divgādu garantija un operatīva piegāde līdz jūsu mājas durvīm.
Virtuves metāla moduļi Mēbeļu veikals BUV.LV mīkstās mēbeles no latvijas un lietuvas un mēbeļu internetveikals priekšistabas mēbeles mēbeles korpusa mēbeles mēbeļu tirdzniecība mēbeles rīgā mēbeles pēc pasūtījuma mēbeles internetā mēbeļu ražošana mīkstas mēbeles.

Sia "Modul"


sia" modul" ir ilggadēja pieredze konteineru objektu un iso konteineru jomā, kuri tiek lietoti...
Ofisa moduliceltniecibas konteineri biotualete portatīva konteineri sia

SIA "ATEHS"


izgatavojam pēc pasūtījuma un pārdodam gatavus dzīvojamos moduļus. moduļus iespējams... izmantot atsevišķi vai apvienot kopā un uzstādīt līdz diviem stāviem, kas dod lielisko iespēju izveidojot dažādas plātības un pielietojuma telpas. izgatavojas no videi draudzīgiem materiāliem. moduļus aprīkoti ar visu nepieciešamo elektroinstalāciju. ka papildus aprīkojumu... var uzstādīt wc, duškabīni, boileri, kondicionierus un pēc vienkāršas pieslēgšanas pie elektrības, kanalizācijas vai ūdensvada moduļi pilnīgi gatavi lietošanai. iekšējo un ārējo... apdari, starpsienu plānojumu var mainīt pieskaņojot pasūtītajā vēlmei. individuāla pieeja katram klientam ļauj izgatavot tieši jums piemēroto moduļu ēku....
Virtuves metāla moduļi SIA ATEHS moduļi mājiņas konteineri izgatavojam pēc pasūtījuma un pārdodam gatavus.

SIA "SEL RA ART"


visu veidu un stilu mēbeļu, kāpņu, logu, iekšdurvju, ārdurvju, virtuves mēbeļu, interjera un... eksterjeru elementu, kokgriezumu u.c. izgatavošana pēc individuāliem pasūtījumiem no masīvkoka un plātņu materiāliem visās cenu grupās un augstā kvalitātē.
SIA SEL RA ART kāpnes virtuves mēbeles virtuves metāla moduļi visu veidu un stilu mēbeļu, kāpņu, logu,.

SIA "melwood''


pārdodu jaunu virtuves garnitūru. viens komplekts 100 €. jūs varat apskatīties uz vietās... (salaspils). izmēri: 1.4 m; 1, 6 m; 1.8 m; 2m;. darba virsma, ir 3 veidi: 2m. +16 €. iespējams ielikt izlietne, plīts, piegāde un uzstādīšana
SIA melwood'' pārdodu jaunu virtuves garnitūru. viens virtuve virtuves iekārtas virtuves izgatavošāna virtuves metāla moduļi.

SIA "PANTE"


ražojam dārgu, augstas kvalitātes mēbeles. augstas kvalitātes piederumi, materiāli un mēbeles, attiecīga kvalitātē. mums ir liela pieredze. mēs ražojam virtuves, guļamistabas,... sekcijas, birojus, durvjus, kāpnes.izbraukšāna mērījumiem - bez maksas. pirms apstrādes daram 3d projektu.
Ražojam dārgu, augstas kvalitātes mēbeles. virtuves metāla moduļi mēbeles virtuves izgatavošāna restaurācijas darbi SIA PANTE.

SIA "EIGERS"


uzņēmums sia „eigers” pārsvarā nodarbojas ar 3 darbības sfērām: celtniecība, moduļu un... koka mājiņu ražošana, kā arī skārda locījumu izgatavošanu. • sia „eigers” veic celtniecības darbus jau kopš 1999. gada. ir uzkrāta vērā ņemama pieredze, un firma sevi ir apliecinājusi kā konkurētspējīgu uzņēmumu, kas spēj nodrošināt augstu darba kvalitāti un savlaicīgu objektu nodošanu. mūsu objektu klāstā ir, tirdzniecības centri, veikali, biroji, rūpnīcas, attīrīšanas iekārtas, privātmājas, autodarbnīcas un citi. galvenie darbi ir ventilējamās fasādes, jumtu izbūve, māju siltināšana u.c. • sia „eigers” piedāvā biroju, apdzīvojamos, sanitāros, rūpnieciskos, kā arī kombinētos moduļus strādājošo un... biroja vajadzībām. uzņēmuma ražotie moduļi atbilst es un iso tehniskajiem un kvalitātes... standartiem. • sia „eigers” ir atvēris jaunu metāla locīšanas cehu, kurā tiek ražoti... visu veidu cinkotu un ar dažādu polimēru pārklājumu skārda izstrādājumi biezumā no 0,45 līdz 2,5 mm un garumā līdz 8 m. varam piedāvāt arī alumīnija un vara izstrādājumus. mūsu tehnoloģiskajos risinājumos tiek izmantota ruukki ilgadējā pieredze, tādejādi mēs varam garantēt augstu kvalitāti un zemas izmaksas.
Virtuves metāla moduļi koka mājiņu ražošana celtniecība metāla locīšana SIA EIGERS uzņēmums sia „eigers” pārsvarā nodarbojas.

SIA "DANI-METAL"


metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošana, metināšanas pakalpojumi, metāla konstrukciju... projektēšana un izgatavošana, piegāde un montāža.

Budka.lv


biroja un sanitārie konteineri / celtniecības moduļi un celtnieku mājas / apsarga moduļi un... sarga posteņi / jūras konteineri / dažādi izmēri un / ibc konteineru noma un pārdošana / pagaidu nožogojums / alumīnija torņi / izdevīgi piedāvājumi katram / piegāde visā latvijā un es valstīs piedāvājam dažāda veida jūras konteinerus gan pārdošanā, gan nomā. mūsu rīcībā ir jauni un lietoti jūras konteineri: 20dv (6x2.5 m) 20hc, 20pwhc, ; 40dv (12x2.5 m) 40hc (augstie) 40hcpw (platie); 45dv, open top konteineri, flat track jūŗas konteineri, noliktavas 10 pēdu konteineri u.tml. pie mums jūs atradīsiet plašā klāstā ofisa/biroja konteinerus un moduļus (6x2,5 m...) / celtniecības moduļus (8x3 m...), sarga posteņus (3x2.5 m; 2.5x2.5 m) kā... arī sanitāros konteinerus (wc, dušas..). piejami vācijā ražoti moduļveida konteineri, kas... paredzēti izmantošanai arī ziemas laikā (elektroinstolācijas, stiklapaķetes, radiātori un t.t.) mūsu specialisti izstrādās unikālu piedāvājumu tieši jums (iespēja pasūtīt moduļus... pēc skices) piedāvājam gan nomā, gan pārdošanā. konteineru transportēšanu visā latvijā / es teritorijā. - individuāli risinājumi katram klientam. - moduļveida celtnes - noma un... pārdošana - jauni un lietoti
Budka.lv virtuves metāla moduļi konteineri noliktavas ofisa moduliceltniecibas konteineri biroja un sanitārie konteineri / celtniecības.

Sia "Laipas"


metālapstrāde, kalumi, metināšana, metāla konstrukcijas, vārti, žogi, margas, trepes, logu... restes, kamīna piederumi, metālkonstrukcijas, kāpnes, invalīdu uzbrauktuves, panduss margas,... vides objekti, balkona margas,dekoratīvie metāla izstrādājumi, nerūsējošā metāla... izstrādājumi, metāla darbi, metāla izstrādājumi rīga, metāla konstrukciju ražošana,... metāla kāpnes,metāla trepes, metāla pandussi, montāža....
Mēģināt meklēt: virtuves metāla moduļi