Virtuves vitrazhi.

Mēģināt meklēt: virtuves vitrazhi

SIA "SEL RA ART"


visu veidu un stilu mēbeļu, kāpņu, logu, iekšdurvju, ārdurvju, virtuves mēbeļu, interjera un... eksterjeru elementu, kokgriezumu u.c. izgatavošana pēc individuāliem pasūtījumiem no masīvkoka un plātņu materiāliem visās cenu grupās un augstā kvalitātē.
Kāpnes, Virtuves, Mēbeles

SIA "melwood''


pārdodu jaunu virtuves garnitūru. viens komplekts 100 €. jūs varat apskatīties uz vietās... (salaspils). izmēri: 1.4 m; 1, 6 m; 1.8 m; 2m;. darba virsma, ir 3 veidi: 2m. +16 €. iespējams ielikt izlietne, plīts, piegāde un uzstādīšana
Virtuve, Virtuves iekārtas, Virtuves izgatavošāna

SIA "PANTE"


ražojam dārgu, augstas kvalitātes mēbeles. augstas kvalitātes piederumi, materiāli un mēbeles, attiecīga kvalitātē. mums ir liela pieredze. mēs ražojam virtuves, guļamistabas,... sekcijas, birojus, durvjus, kāpnes.izbraukšāna mērījumiem - bez maksas. pirms apstrādes daram 3d projektu.
Mēbeles, Virtuves izgatavošāna, Restaurācijas darbi

HITS.LV


mes esam internet-veikals hits.lv. preces mājai virtuves iekārtas atpūtai un ceļojumiem preces... dārzam veselībai preces novājēšanai viss skaistumam vīriešiem bērniem

SIA Kolorīts LV


pārdodam kvalitatīvu mīkstu un korpusu mēbeli no latvijas un lietuviešu ražotājiem. ražojam uz pasūtījumu virtuves (liels fasāžu asortiments),korpusa mēbeles, iebūvētie skapji, kāpnes... no atšķirīgām koka sugām. iepriekšēja proektēšana bezmaksas. uz iebūvējamiem skapijem ar dargo pildījumu atlaide 40%.pārdodam mucinieku izstrādājumus no ozola(mucas, baļļas, spaiņi, pirts piederības(ierīces ūdenskritumam))dažāda apjoma uz pasūtījumu.

Sia "Nuvo"


veic restaurācijas un remonta darbus vēsturisko un moderno ēku, veic un restaurē sienu...
Restaurācijas darbi, Vitrāžas ražošana, Vitrāžas restaurācija

būvgaldnieks,namdaris Artis A.


liela pieredze būvniecībā taiskaitā jumti, iekšējie koka darbi, iebūvējamās mēbeles, virtuves,kāpnes un citi...
Koka darbi

SIA Mēbeles Rīgā


ražojam, piegādājam un uzstādam koka ārdurvis un iekšdurvis. projektējam un izgatavojam: virtuves skapjus skapjus kupejas sienas skapīšus koka gultas galdus komercmēbeles...
Koka durvis, Mebelu izgatavosana, Starpistabu durvis

anmebeles-a


projektējam un izgatavojam korpusa un iebūvetas mēbeles: virtuves iekārtas, drēbju skapjus,... vannas istabas iekārtas,bernu istabas iekārtes. izmantojam augstas kvalitātes materiālus un furnitūru. pārdomāts dizains un funkcionalitāte. individuāla pieeja katram klientam. piedāvājam arī tehniku un santehniku-to iegādi un uzstādīšanu. projekta uzmērīšana, cenu aprēķināšana un vizualizācija.
Mebeles, Virtuves izgatavošāna, Drēbju skapji

podnieku brigāde


kamīnu, dārza kamīnu, krāšņu, virtuves pavardu mūrēšana un remonts, dūmvadi.... konsultācijas, materiāli, transports. latvijas amatniecības kameras meistars.
Kamīni, Dārza kamīni, Krāsni
Mēģināt meklēt: virtuves vitrazhi