Zemes darbi.

Mēģināt meklēt: zemes darbi

SAKUTUS Stropterm


infrasarkana apkure sakutus - jauna un revolucionāra apkures sistēma, kas dod siltumu pilnīgi jaunā veidā. atšķirībā no tradicionālajām sistēmām, "sakutus" imitē saules-zemes apsildes... procesus, samazinot enerģijas patēriņu par 40-85% salīdzinājumā ar jebkuriem citiem mūsdienīgiem apkūres sistēmām. sakutus izmanto patentētu novatorisku siltumapmaiņas tehnoloģiju, kas dod ievērojamas priekšrocības salīdzinājumā ar citiem apkures sistēmām. tradicionālas apkures sistēmas strādā konvekcijas ceļā. lai iedalītu nepieciešamu siltuma daudzumu telpas apsildei, tiek izmantoti dažādas primāras enerģijas avoti. tvaika apkurei tiek izmantoti degošie materiāli: koks, gāze, dīzeļdegviela, bet elektriskai apkurei (eļļu radiatori, konvektori, siltumventilātori) tiek izmantota elektrība. parastas apkures sistēmas sasilda gaisu, kurš ceļas uz augšu un pārvieto aukstu gaisu uz leju. _b_sakutus sistēma sasilda tieši ķermeņus, ar kuriem stājas taisnā kontaktā: grīda, sienas, priekšmeti, ļaudis un citi, kuri savukārt sasilda gaisu un apkārtēju vidi, veselā dabiskā veidā un bez gaisa piesārņojuma. sakutus sistēma ir augstražīga, tā kā ir primāra siltuma avots!_/b_ 1. izstarojums sasilda objektus un patērē ievērojami mazāk elektrības, salīdzinot ar visas telpas siltināšanu. 2. uz objektu temperatūras atbalstu tērējas mazāk enerģijas, ko paši objekti tērē uz telpas apsildi konvekcijas ceļā. 3. apsildītāji strādā tālo infrasarkanu viļņu diapazonā, 4-14 mkm robežās. jauna apkures tehnoloģija tāpat atzinīgi iedarbojas uz cilvēka... organisma: aktivē ūdens molekulas organismā, paaugstinā skābekļa līmeņa, sasilda un noraida no asiņa taukus un toksīnus, pazemina asiņa skābuma līmeni, uzlabo asinsriņķošanu, noņem... sāpi locītavas un muskuļos pie artrīta un artrozes, izrāda pretiekaisuma efektu, nostiprina imūnu sistēmu, veicina fagocitozi, ierobežo baktēriju augšanu u.c. _b_sistēmas sakutus priekšrocības:_/b_ - patērē par 40-85% mazāk enerģijas nekā tradicionālas apkures sistēmas. - nepieprasa jūsmājās strāvas jaudas palielināšanu. vienīgā elektriskā apkure, kuru var izmantot mitrās telpās, tā kā nav elektrisku pretestību. - apkurina bez trokšņa. nav putekļa un vibrācijas. - nav nepieciešama apkalpošanā, jo sistēmā nav kustīgu daļu. - viegla uzstādīšana. sistēmu vienkarši pieslēgt pie elektriska tīkla. - mazi izmēri un neliels svars. - terapeitiskas iedarbība uz organismu. - daudzveidīgs dizains un tehniskie parametri. -... kalpošanas mūžs nav ierobežots. - garantija 6 gādi. _b_sakutus apsildītāji iekļauj sevī unikālas tehnoloģijas, kas ļauj ne tikai dāvāt siltumu, bet arī rādīt ārstniecisku iedarbību uz cilvēka organisma un apkārtējo vidi._/b_ apkures sistēmas izmaksas varesim... aprēķināt 1 dienas laikā absolūti bezmaksas!
Infrasarkanie sildītāji, Apkures sistēmas, Sildītāji, Infrasarkanie apsildes paneļi, Apkure, Elektriskie katli

Zhejiang Zhongli Tools Manufacture Co., Ltd


kompānija zhejiang zhongli tools manufacture co, ltd tā ražo plašu kamīnu ieliktņiem, krāšņu, apkures katlu, krāšņu, pašu ražošanu. pilns produktu klāsts uzņēmums zhejiang zhongli tools manufacture co, ltd tā ir pamatota. kompānija specializējas arī izstrādājot dārza instrumenti, lauksaimniecības tehnikas un citiem produktiem. gada ražošanas jauda ir vairāk nekā 1 miljons komplekti visu dārza instrumentu veidus un vairāk nekā 100 000 komplekti bioenerģijas iekārtām saskaņā ar starptautiskajiem kvalitātes standartiem un ar starptautiskajiem sertifikātiem. uzņēmums ievēro attīstības stratēģijai augsto tehnoloģiju ražošanas, augstas kvalitātes, zema enerģijas patēriņa un zemu emisijas produktiem. vadošās... tehnoloģijas, lai veicinātu būvniecību zemu oglekļa emisiju ekonomiku, ekoloģiskā... civilizācijas un harmonisku attīstību, cilvēka un dabas - galvenais mērķis zhejiang zhongli tools manufacture co, ltd mēs esam izveidojuši ilgtermiņa sadarbības attiecības ar vairākiem... pētniecības institūtiem un universitātēm.
Kamīni krāsnis apkures katli

Skrūvpāļu pamati, SIA


skrūvpāļi - stabils pamats jebkurai būvei 1 dienas laikā! šodien skrūvpāļu tehnoloģija aktīvi tiek pielietota būvniecībā, uzstādot garāžas, lapenes, šķūnīšus, žogus, mājas, pirtis, tirdzniecības paviljonus, siltumnīcas, nožogojumus, laipas, piestātnes, tiltus. skrūvpāļus uzstāda jebkurā gada laikā un jebkuros laika apstākļos. montāžas darbus veic... visa veida gruntīs – smilšainā, kūdrainā, mālainā gruntī un augsta ūdenslīmeņa vietās. skrūvpāļi tiek uzstādīti vietās, kur nevar izmantot smago tehniku, saglabājot jūsu dārzu vai teritoriju neskartu. līdzās augstai nestspējai skrūvpāļiem piemīt rinda priekšrocību salīdzinot ar tradicionālo dzelzbetona fundamentu: - lētākas izmaksas; - maksimāli īsi montāžas termiņi; - nav nepieciešami zemes darbi; - nepieciešamības gadījumā, darbus var... vekt patstāvīgi; - iespēja veikt papildus piebūves pie jau funkcionējošiem objektiem, saglabājot nestspēju un konstrukcijas veselumu ; - montāžas darbus veic jebkuros laika... apstakļos; - skrūvpāļi uzreiz pec montāžas spēj nest pilnu slodzi.
Skrūvpāļu pamati, Skrūvpāļi, Skrūvpāļu pamati cena, Pamati, Guļbūves

SIA "EKKS"


elektriķis. sertifikāts. profesionālisms. objekta nodošana ekspluatācijā garantija. jaunas...

Услуги опытного электрика в риге


elektriķis ar lielu pieredzi. visa veida elektriskie darbi. teicama kvalitāte, zemas cenas. visa... veida elektriskie darbi: - elektrības pieslēgums; - rozešu uzstadīšana un maiņa - apgaismojuma... remonts - elektroinstalācijas maiņa - drošinatāju, korķu automātslēžu nomaiņa - jebkura veida telpas elektrointsalācija - gan iekšeja, gan arēja apgaismojuma uzstadīšana - elektriskas siltas grīdas - avārijas darbi, - sadzīves tehnikas pieslēgums...
Elektrība, Elektriķis, Elektroinstalacija

SIA Working clothes / Velna / Darba apģērbi Робочая одежда


darba apģērbi / specapģērbi. no ražotāja. visu veidu, augstas kvalitātes un par pieņemamām... konkurētspējīgām cenām : - darba apģērbu pārdošana / 44- 64 - darba apģērbu ražošana -... darba apģērbu īre - darba apģērbu mazgāšana un remonts visa ražotā produkcija atbilst es... kvalitātes standartiem. apģērbu ražošanā tiek izmantots tikai speciāls audums, kurš ir paredzēts darba apģērbu izgatavošanai....
Darba apģērbi Specapģērbi, Darba apģērbu ražošana, Darba apģērbu pārdošana

INVESTUM


ātrs aizdevums līdz 100'000€ pret nekustamo īpašumu: māju, zemi, dzīvokli, mežu vai... komercobjektiem visā latvijas teritorijā. -zema % likme -elastīgs aizdevuma atmaksas grafiks... -līgums tiek parakstīts pie notāra -nauda dienas laikā jūsu kontā -bezmaksas pieteikums sadarbojamies arī gadījumos: -kad nav uzrādāmu ienākumu -ar sabojātu kredītvēsturi -kad... tiesu izpildītājs draud atņemt jums īpašumu sazinieties ar mums, izstāstiet savu situāciju- kopā mēs vienmēr atradīsim kādu risinājumu!
aizdevums pret ķīlu, kredīts pret ķīlu, ātra nauda

Buvdarbiem.lv


interneta veikals www.buvdarbiem.lv piedāva tapetes, linolējs, putuplasta bagetes, led gaismekļi,... pvc apšūvuma deļi (saidings) ārdarbiem plāšā sortimentā, un arī citi augsta kvalitātes... būvniecības un apdares materiāli pēc ļoti izdevigām cenām.
Tapetes, Linolejs, Putuplasta līstes

SIA VT-PRO


kompānija vt-pro piedāvā pilnu pakalpojumu spektru darbam ar videonovērošana, signalizācija,... piekļuves sistēmu, zemu strāvas un optisko tīklu, sistēmu, domofoni - uzstādīšana iekšējo... un ārējo kabeļu. - apsardzes signalizācija, seko pieslēdzoties konsole, ka arī bezvadu. - video novērošana pa vadiem un bezvadu, ar iespēju tālvadības apskatei tiešsaistē vai arhīvā. projektēšana, uzstādīšana un apkalpošana. - optisko līniju uzstādīšana un sekojošā savienojums ar nepieciešamo aprīkojumu. - optisko šķiedru kabeļu metināšana, komutācijas paneļi vai kastēs. - testēšana optisko līniju ar lāzera vai reflektometru. - sertifikācija optiskās līnijas un lan. - diagnoze pauzes, remontdarbi optisko kabeli. -... uzstādīšana optisko kabeli uz aku, uz stāvvadiem, mājās. - apturēšana optisko kabeli - uzstādīšana un pieslēgšana optisko komponentu un optisko rāmju - caurvilkšanas vītā pāra dzīvojamā un nedzīvojamo telpu - attīstība tīkla topoloģiju mēs strādājam ar uzticamu uzņēmumu par labu cenu. garantēt saprātīgu cenu, ātrumu un kvalitāti.
Videonovērošana, Apsardzes signalizācija, Vājstrāvas tīkli
Mēģināt meklēt: zemes darbi